Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Meble modułowe do kuchni

Post autor: wloczykijka »

Hej! Czy ktoś z was kupował może przez internet meble modułowe do kuchni? Zastanawiam się and tym ostatnio i szukam jakiejś konkretnej oferty. Jak na razie trafiłem na ten link https://www.swiatmebli.pl/modulpro/ . Z tego co widzę to mają oni naprawdę dobrze wyglądające meble, które są do tego funkcjonalne. Co o tym myślicie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Meble modułowe do kuchni

Post autor: Domis3223 »

Jeśli planujesz remont i totalną zmianę w swojej kuchni, przygotuj się na to, że to potrwa, ale później będziesz zadowolona, więc czasem warto. Ja właśnie jestem po tym całym zamieszaniu i nie mogę nacieszyć się z efektu końcowego, teraz cały swój wolny czas spędzam w kuchni, tak mi się podoba. Wybrałam tego typu meble meblem1/pl/53-kuchnia, są świetne pojemne, pierwszy raz od dawna nic nie musi stać na blatach.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble modułowe do kuchni

Post autor: czoko752 »

Modułowe meble do kuchni też rozważałem ale ostatecznie tutaj gama-sklep/com/pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 zamówiłem inne bo cena mi odpowiadała i podobały mi się. Sklep wam polecam bo mają duży wybór i atrakcyjne promocje, sami zobaczcie ofertę.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Meble modułowe do kuchni

Post autor: bebefa »

Tak, to mi się podoba, a do nich w odpowiednim odcieniu chcę dobrać taki primagran/pl/ zlewozmywak. Wiem, że każdy ma na to inne spojrzenie, ale ja doskonale zdaję sobie sprawę, że dziś stalowe zlewy odchodzą w niebyt. I dla mnie dobrze. Jednak każdy może myśleć coś innego i inaczej swoje wnętrze wyposażać.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Meble modułowe do kuchni

Post autor: sokol »

Warto wiedzieć, że Electrolux ma w swojej ofercie sprzęty w czarnej i srebrnej linii kolorystycznej. To między innymi elegancki piekarnik oraz lodówka. Jestem pewna, że w nowoczesnej kuchni będą się oryginalnie prezentować.

ODPOWIEDZ