Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Wyposażenie do łazienki

Post autor: wloczykijka »

Zastanawiacie się nad tym, gdzie uda wam się kupić wyposażenie do łazienki w dobrej cenie? Jeśli tak, to szczerze mogę wam polecić ten link https://arenalazienek.pl/ . U nich znajdziecie całkiem szeroki wybór różnych mebli czy urządzeń do łazienek. Według mnie jest to najlepszy sklep z wyposażeniem tego typu. Polecam!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: synia »

Jeśli poszukujecie idealnej umywalki do swojej łazienki, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-avila.html . Obecnie takie zakupy online to dobre rozwiązanie. Są bezpieczne, praktyczne i można je zrobić w zaciszu domowym praktycznie o każdej porze. Warto się tam rozejrzeć. Można tam wyposażyć praktycznie całe pomieszczenie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: pyrtek »

a lustra gdzie kupowaliscie? my szukalismy o takich konkretnych wymiarach wiec zdecydowalismy sie na lustra na wymiar łódź - co do realizacji i jakosci nie mam doslownie zadnych zastrzezen, wiec gdyby ktos szukal moge smialo polecic

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: sokol »

Nie każdy ma w domu miejsce na gigantyczną deskę do prasowania. Czasem wystarczy zakupić taki niewielki rękawnik: nettrading/pl/deski-do-prasowania-i-pokrowce/rekawnik-do-prasowania-metalizowany-r1-velkea-46x12-cm . Uważam, że jest to bardzo przydatny gadżet.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: kometka »

W ostatnim czasie robiliśmy wykończenie łazienki. Ze względu na sytuacje jaka ostatnio panuje. Nie chcieliśmy się zbytnio ruszać z domu. Szukaliśmy w necie gdzie można zamówić meble do łazienki. Mąż trafił na super stronę edinos/pl/meble-do-lazienki. Zamówiliśmy tam większość rzeczy. Jesteśmy zadowoleni z realizacji zamówienia, bo została przysłana naprawdę szybko.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: paździoch »

Ja kupiłem w sklepie cudnalazienka/pl/ szafkę już z umywalką, taki zestaw. Fajne i szczególnie funkcjonalne jest takie rozwiązanie. Nie to co te wiszące umywalki.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: mrozek »

Ja mam taki zestaw łazienkowy - pralkę i suszarkę Electroluxa z serii Perfect Care. Jestem bardzo zadowolona z jednego i drugiego sprzętu. I faktycznie, suszarka ta nie niszczy ubrań. Kolory ciągle wyglądają jak nowe.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: sokol »

Na pewno przy remoncie czy też wykańczaniu łazienki niezbędna będzie armatura łazienkowa czy też zlewozmywaki. Dlatego odsyłam do strony impero/com/pl/oferta/zlewozmywaki . Tam znajdziecie bardzo duży jej wybór.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: sokol »

A czy znaleźliście już fachowca, który podejmie się instalacji tego wszystkiego w łazience? Moim zdaniem jest to bardzo istotna kwestia. Polecam rzucić okiem na całodobowe usługi hydrauliczne, hydraulik Leszek Kamiński: hydraulik.gdansk/pl/ . Będzie to bardzo dobry wybór.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli potrzebowalibyście pomocy hydraulika do sprawdzenia całego układu kanalizacji czy systemów hydraulicznych to polecam jotka-hydraulik/pl/pogotowie-kanalizacyjne/. Niedawno skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ