czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: czoko752 »

Jeśli zdecydujesz się na kupienie auta używanego, zastanów się nad tym, aby zaprowadzić go na solidny serwis z wymianą części. Na stronie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/serwis/ jest oferta firmy Volvo, dzięki której masz okazję zrobić go niedrogo.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: dert »

Jeśli samochód elektryczny to w Porsche Centrum Sopot takim jest Taycan. Miałem okazję przyjrzeć mu się z bliska i dowiedzieć więcej, jak z kolegą byłem. Na mnie zrobił bardzo duże wrażenie. Może kiedyś uda mi się taki kupić. Póki co to właśnie kolega planuje tam zakup samochodu.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na hondaplaza/pl/pl/samochody.html to salon marki Honda który oferuje wiele modeli samochodów i motocykli. Warto znać ich ofertę. Mają oni także samochody elektryczne bo widzę że to was interesuje. Dokładne informacje oraz cała ich ofertę możecie znaleźć na stronie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: mojra »

Właściciele aut elektrycznych nie muszą być zdani jedynie na ładowanie pojazdów w komercyjnych punktach ładowania. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów domowych ładowarek. Ze swojej strony, w szczegolności polecam ofertę firmy stacjomat/pl/ z której to sama miałam możliwość skorzystać.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: majsterka »

Mimo tego jak bardzo teraz są promowane te elektryczne samochody to jakoś mnie nie bardzo przekonują. Zdecydowanie wolę postawić na tradycyjne rozwiazania. Mam nadzieje że Toyota od ręki toyota.zabrze/pl/samochody-od-reki to bedzie coś czego właśnie szukam. Od zawsze podobały mi się te samochody.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: Dżonko »

Samochody przyszłości często są postrzegane jako samochody autonomiczne- https://smartix.pl/aktualnosci/innowacj ... fektywnosc Technologia samochodów autonomicznych rozwija się w celu stworzenia pojazdów, które mogą poruszać się bez potrzeby udziału człowieka w prowadzeniu. Mają potencjał do rewolucji w dziedzinie transportu, ale pełne wdrożenie tej technologii prawdopodobnie zajmie jeszcze pewien czas.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: sokol »

Czasem trzeba skorzystać z usług pomocy drogowej. Uważam, że będzie to bardzo dobra decyzja. Myślę, że zainteresować Cię może pomoc drogowa 24h, holowanie TIR holownik Trzebnica, Wrocław: https://jarex24.pl/ .

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: mojra »

Bez względu na to, na jaki samochód się zdecydowaliście - zadbajcie o odpowiednio dobrane opony. Sama nie tak dawno zdecydowałam się na opony letnie 215 55 r17 i muszę przyznać, ze to był najlepszy wybór, jakiego dokonałam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: grażynka011 »

A nie lepiej jest postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO ? Jeśli chodzi o wycieraczki to działają one bardzo sprawnie, dodatkowo też dostępne są one w niewygórowanej cenie

ODPOWIEDZ