majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Samochód elektryczny

Post autor: majsterka »

aktualnie bardzo popularne stały się samochody elektryczne. Według mnie to dobre i ekologiczne rozwiązanie i coraz więcej osób powinno sie na to przestawiać. W Firmach tym bardziej, wiem że Wallbox ma w ofercie stacje do ładowania takich pojazdów.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: czoko752 »

Słyszałem o samochodach elektrycznych ale jak dla mnie nadal za mało jest stacji do ładowania aby kupować takie auto. Tutaj kalkulatorubezpieczeniasamochodu/pl/ na tej stronie piszą o ubezpieczeniach dla aut i ja muszę nowe wykupić więc poczytam sobie.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: mojra »

Miałam okazję kiedyś jeżdzić elektrycznym, ale jakoś nie do końca mnie przekonuje. Wolę tradycyjne samochody. Poza tym, ostatnio dość czesto korzystam z wynajem samochodów Poznań i muszę wam powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z tej wypożyczalni. Nigdzie indziej nie mają tak niskich cen.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: hadzik »

Bez względu na to czy jeździmy samochodem elektrycznym czy tradycyjnym warto zadbać o jego wnętrze :) Ja ostatnio szukałem sklepu, gdzie mógłbym zamówić porządne pokrowce na fotele samochodowe. Wpadła mi w oko oferta sklepu Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/ochrona-foteli/. Poza produktami uniwersalnymi jest tu też możliwość uszycia ich na miarę :) indywidualnie dobrana kolorystyka, materiał, fason. Fajne rozwiązanie i uważam, ze warto skorzystać tym bardziej, ze ceny mają bardzo przystępne :)

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: firanka »

Jeśli jeździmy głównie po mieście to wydaje mi się, że możemy sobie sprawić takie auto. Ale niezależnie tak naprawdę co postawimy w swoim garażu to będzie trzeba dbać o swoje cztery kółka. Ja kilka rad które wdrożyłam w życie znalazłam na Jak przygotować samochód na wiosnę .

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: erica »

W sumie nieważne na jaki samochód dokładnie się zdecydujecie i tak o każdy trzeba odpowiednio dbać. Nie chodzi tylko o wymianę poszczególnych czynników, ale również o kwestie estetyczne. Przykładowo warto raz po raz wykonać sobie profesjonalną polerkę. Tutaj e-lakiernik.net/porady/post/jakie-pasty-polerskie-wybrac nawet więcej na ten temat możecie sobie poczytać.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: Monika »

Taki samochód elektryczny wymaga oczywiście regularnego ładowania. Jeśli kogoś z Was interesowałby profesjonalny montaż Wallbox, to polecam kontakt z firmą elwro-ev/pl/montaz-wallbox/, która się tym zajmuje. Jak widać firma ta działa na terenie Wrocławia oraz innych miejscowości w województwie dolnośląskim. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Samochód elektryczny

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym Wam polecić pewną ofertę. Nowe oraz używane samochody w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziecie na stronie hondaplaza/pl/pl/motocykle.html , także jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: karol3222 »

Może ktoś z państwa zainteresuje się bardzo ciekawą firmą leasing.sos/pl .Z tej firmy na pewno warto teraz skorzystać.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Samochód elektryczny

Post autor: marina »

Jakoś elektryczny samochód mnie nie przekonuje, na dalesze trasy nie sprawdzi się trzeba go przeciez ładować, po mieście ok. Ja ostatnio szukałam dla siebie samochodu i zdecydowałam się na zakup używanego autka. Znalazłam małe samochody osobowe tanie i jak dla mnie wystarczające by mieć autko do pracy na zakupy.

ODPOWIEDZ