majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dbanie o nas

Post autor: majsterka »

Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo wazne jest to byśmy zadbali o nas samich i robili często coś dla siebie. Udało mi się na szczęście trafić na portal My-V i tam znalazłam wiele fajnych porad. Może też znajdziesz coś dla siebie.

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:47 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: kamilka45 »

Możesz poczytać też dużo o dbaniu o siebie na portalu polkiwsieci/pl . Ja zawsze tam znajduje ciekawe artykuły. Warto poczytać czasem o plotkach, poradach na różne tematy.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: synia »

Trzeba dbać o siebie, bo nikt o nad nigdy nie zadba. Jeśli nie wiecie jak to robić, to na pewno warto poczytać sobie te porady dla kobiet. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Rozejrzycie się tam na spokojnie. Pamiętajcie, że warto dbać o siebie nie tylko na zewnątrz, ale również od wewnątrz.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: dert »

Ciekawe informacje.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: anik2 »

Moje zdanie jest takie, że dbanie o siebie to nie tylko zabiegi pielęgnacyjne, aktywność fizyczna czy odżywianie. Oczywiście to też, ale przede wszystkim to o swoje zdrowie trzeba zadbać. Bardzo ważna jest profilaktyka. Tyle się mówi o badaniu piersi, ja tego pilnuję. Polecam lekturę antykoncepcjanamiare/pl/piersi-jak-powinna-wygladac-profilaktyka/ gdzie dowiecie się, jak taka profilaktyka powinna wyglądać. Pamiętajcie o tym.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Dbanie o nas

Post autor: budowlaniecja »

W trosce o własne zdrowie warto korzystać z takich informacji jak ta tu conagardlo/pl/kompendium-wiedzy/dobre-domowe-sposoby-na-bol-gardla/ Macie tu skuteczne domowe sposoby na zwlacznie bólu gardła. Na stronie znajdziecie też inne ciekawe artykuły na temat zdrowia, przyczyn bólu gardła, niepokojących objawów itp. Warto sobie poczytać zanim sięgniecie po antybiotyki.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: sokol »

Zakup maski antysmogowej to bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie jeśli planujemy zimą uprawiać sport na powietrzu. Najróżniejsze maski i wymienne filtry do nich znajdziecie tutaj: dragonmask/pl/maski-dla-alergikow .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: milka »

Gdybyście szukali terapii dla dziecka z autyzmem, ZA lub ADHD to szczerze polecam Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ Ja chodze tam z córką od roku. Młoda ma autyzm, który zdiagnozowano u niej właśnie w Promitis. Jest to poradnia na najwyższym poziomie z świetnymi specjalistami.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dbanie o nas

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz zadbać o swoją kondycję i wygląd to stwórz domową siłownię. Zakup wyciąg do ćwiczeń marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Wyciagi-do-cwiczen-1047.html, hantel czy atlas i zacznij regularnie ćwiczyć oraz stosować dietę. Dzięki takiej kombinacji osiągniesz sukces.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: sokol »

Polecam sporty zimowe. Bardzo duży wybór nart i akcesoriów do nich, a także odzieży zimowej ma ten sklep internetowy: krakowsport/pl/ . Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem nowej kurtki zimowej. Myślę, że zdecyduje się na któreś z propozycji właśnie w tym sklepie.

ODPOWIEDZ