czoko752
Posty: 1028
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: czoko752 »

Ja tak właściwie zdecydowanie bardziej interesuję się rzeczami z zakresu kosmetyki, niż samymi kosmetykami, ponieważ zajmuje się przedłużaniem rzęs. Potrzebuję właśnie kilka dodatkowych rzeczy i kusi mnie pęseta marki Dumont, którą możecie znaleźć sobie w ofercie sklep.wonderlashes/pl/pl/p/Peseta-Dumont-7SP/391 .

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja w najbliższym czasie zamówię coś z tej oferty miraculum/pl/pani-walewska a dokładniej marki Pani Walewska. Moja żona ma słabość do tej marki więc idealnie nada się jako prezent. Polecam wam zakupić także coś dla siebie lub bliskich bo jest cena jak i jakość.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych usług z zakresu kosmetologii oraz podologii, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę RevitaMed na stronie revitamed.eu . Moim zdaniem oferują najwyższą jakość w naprawdę rozsądnej cenie, także jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Kosmetyki

Post autor: pośrednik »

A może zainteresuje was też ta oferta tu bee/pl/12217-kremy-i-olejki-do-opalania Kosmetyki do opalania. Min kremy i olejki. Propozycje w cenach promocyjnych. Na stronie jest też artykuł który warto przeczytać. Mowa w nim o zasadach bezpiecznego opalania.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: grażynka011 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam Żel do mycia na AZS, który znajdziecie w hermzlabs/pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml . Dla mnie jego działanie okazało się jednak najskuteczniejsze, ponieważ doskonale oczyszcza skórę i co ważne łagodzi podrażnienia

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: erica »

Nie widzę, aby ktoś z was wspominał tutaj o firmie Vica - a szkoda... U nich przecież nie brakuje wyboru w kosmetykach i wszelkich innych produktach. Ja nawet znalazłam teraz świetny produkt vica/pl/produkty-antybakteryjne/21046-eco-shine-septal-hands-antybakteryjny-plyn-do-dezynfekcji-rak-1l-5902838430132.html do dezynfekcji rąk. Coś takiego warto mieć ze sobą.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki

Post autor: mojra »

Skoro o kosmetykach i urodzie mowa, to może powiecie mi jaki jest wasz sposób na suche usta Ja mam z tym naprawdę duży problem, w szczególności w okresie zimowym.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki

Post autor: mojra »

Zarowno kosmetyki do makijażu jak i pielęgnacji, znajdziecie w Sephorze. I tutaj polecam wam https://dobryniedrogi.pl/sephora/ Dzięki tej stronie,dowiecie się nie tylko o polecanych produktach ale również o promocjach i rabatach.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że może wam się też spodobać kolagen na włosy opinie . Słyszałam, że posiada on bardzo dobre działanie jeśli chodzi o kondycję włosów jak i skóry, dodatkowo można go też kupić w dobrej cenie

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki

Post autor: zuzula12 »

Z kosmetyków i suplementów jakiej firmy korzystacie i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami oraz suplementami diety od cenionych producentów, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę - https://thegloow.com/pl/1749-suplementy-na-skore .

ODPOWIEDZ