majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Kosmetyki

Post autor: majsterka »

Moim zdaniem warto inwestować w jakieś fajne kosmetyki. One lepiej pielegnują nasze ciało. Slyszałam, że takie zapach-orientu/pl/wspolpraca-hurtowa-pm-23.html orientalne kosmetyki są fajnej jakości.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki

Post autor: mojra »

Pomyślcie też od razu o tym, żeby kupić organizer na kosmetyki U mnie taki organizer super się sprawdza, bo w końcu mam porządek we wszystkich swoich rzeczach. A wiadomo, jak każda kobieta.. kosmetyków mi nie brakuje.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: pyrtek »

Ja dla mojej zonki ostatnio kupowalem fajny komplet do twarzy z linii Blueberry C-TOX od Bielendy. Zona zachwycona a ja przyznam, ze bardzo spodobal mi sie zapach kremu i zelu do mycia twarzy :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: tonga »

Ja kupuję od dawna tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne. Największy ich wybór znajdziecie w drogeriach internetowych takich jak Chatka Ekoludka chatkaekoludka/pl/. Można tu kupić za nieduże pieniądze kremy do twarzy, balsamy do ciała czy odżywki do włosów ( to oczywiście tylko ułamek ich oferty).

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: synia »

Myślę, że tutaj ziaja/com/c/kremy-i-zele-pod-oczy-461 można się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam bowiem w ofercie różnego rodzaju kosmetyki dla osób w każdym wieku. Można dzięki temu zniwelować problemy i sobie pomóc. Każdemu z nas zależy, aby jego skóra wyglądała naprawdę świetnie. Właśnie dlatego należy dobierać kosmetyki do konkretnych potrzeb. To jest ważne.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: dolores »

a co powiecie na temat cannabefit/pl/index.php/produkt/usteczka-pomadka-cbd-12g-3-360mg/ ? Wg mnie całkiem fajne produkty mają na tym sklepie. dodatkowo mi ich pomadka bardzo pomogła... i do tego jest w dobrej i solidnej cenie

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: kubek201 »

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj darmarsklep/pl/pudry/0,max-factor . Każda z nas w swojej torebce powinna mieć puder, którym będzie można nie tylko poprawić makijaż, ale również skorygować różne defekty. Pomyślcie o tym. Można tam również zakupić wiele innych ciekawych kosmetyków dopasowanych do różnych potrzeb.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: wąż »

ja jeszcze używam olejów konopnych , kupiłam je na konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 mają najlepsze ceny i konkretną oraz wysoką jakość.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki

Post autor: zuzula12 »

Jeśli nie wiecie jakich kosmetyków urzyważ to zachęcam wejść an stronę stylowymag/pl/makijaz-krok-po-kroku-30 jest to blok makijażowy który pokaże doradzi wam jak wykonać dobrze makijaż jakich kosmetyków urzywać Najważniejszym elementem perfekcyjnie wykonanego makijażu jest odpowiednie dobranie podkładu, pudru oraz różu

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: matys »

A co powiecie na kolagen naturalny kolagen/pl/i52,kolagen-naturalny.html dla mojej pani? Ona się z tego ucieszy, czy jednak nie do końca? Jak to widzicie?

ODPOWIEDZ