Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: Igielnik »

"""W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Sieciówki znane, czy może coś niszowego, albo producenci mebli?

Sam się zastanawiam od czego zacząć aranżację nowego mieszkania i szukam sprawdzonych namiarów
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: Tikabum »

"""W sumie to ja nie mam żadnego ulubionego meblowego, bo przy zakupach kieruję się ceną i wygladem,

więc zwykle przeglądam oferty kilku a nawet kilkunastu sklepów, zapisuję sobie je i potem z tego co przejrzę i co mi się podoba decyduję po cenie co kupić.

Ostatnio stół i krzesła do jadalni trafiłem fajne tu magod/pl/

ale to różnie :)
"""

pamiętna
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:37 am

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: pamiętna »

"""Doskonałym sklepem meblowym,oferującym klientom meble najwyższej jakości jest Edinos edinos/pl/

Sklep na każdy swój produkt oferuje aż 10 lat gwarancji,oferuje klientom nietypowe rozwiązania,niesztampowe pomysły na aranżację wnętrz.

Można u nich kupić meble do kuchni,jadalni,łazienki,pokoju dziecka i salonu.Są one wygodne,funkcjonalne i sprzedawane w atrakcyjnych cenach.
"""

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: milena49 »

Zależy jakich mebli się szuka. Jeśli interesuje was coś nietypowego, stylowego, z charakterem - nie typowa sieciówka - to ja proponuję sklep Dutchhouse. Z ciekawszych mebli ostatnio rzucił mi się w oczy ten stół dutchhouse/pl/meble/stoly/stol-diamond-szklany-blat-5. Taki minimalistyczny stół ze szklanym blatem będzie idealnie pasował do każdej aranżacji i nada jej wyjątkowego charakteru.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: czoko752 »

Ja to w sieci zamawiam wszystko, niedawno zamawiałam nowe krzesła do mojej jadalni. Dużo pomógł mi ten odzyskaj.eu/jakie-krzesla-wybrac-do-jadalni/ artykuł bo nie wiedziałem na jakie mam się zdecydować a tam poradzili fajnie. Drewniane pasują najlepiej i wyglądają też dobrze u mnie w mieszkaniu.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: Dżonko »

A to różnie, to już kwestia tego, co po prostu wpadnie mi w oko. Nie mam tak, że lubię jeden sklep i kupuję tylko tam. Kupuję w tych sklepach, w których konkretny przedmiot mi się spodoba i tyle ;) Teraz przydałby mi się dwa hokery barowe, rozglądam się, rozglądam ale ceny trochę wysokie. Może gdzieś używane uda mi się znaleźć.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: Korzeń »

W sumie to w ostatnim czasie przerzuciliśmy się na Ikeę. Ostatnie zamówienie do jadalni - meblościankę ze stołem i krzesłami zamówilismy online, a po 2 dniach meble były już u nas. Idealnie się spięło bo i ta ekipa od montażu montiermebli/pl/ miała wolne terminy

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: W jakich netowych sklepach meblowych kupujecie najchętniej?

Post autor: mojra »

To prawda, obecnie jest spory wybór jeśli chodzi o sklepy meblowe. Jednak jeśli zależy wam na jakości i nowoczesnym designie, to wcale nie tak łatwo coś dla siebie znaleźć. Dlatego cieszę się, że miałam możliwość skorzystania z oferty tego: domostudio/pl/ salonu meblowego. Razem z nim urządziłam praktycznie całe mieszkanie.

ODPOWIEDZ