tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: tonga »

Dzień dobry :) Rozglądam się właśnie za sklepem, gdzie mogłabym zamówić meble do nowego domu. bardzo spodobała mi się oferta firmy GEORGE AZZAR. Czy ktoś z Was kupował już u nich i zechce podzielić się opinią ?

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: hadzik »

ja opinia na temat mebli się nie podzielę bo sam na ten moment czekam na dostawę biurka do biura. tez się zdecydowałem bo w sumie tylko tu za tak dobra cenę mogłem kupić mebel robiony pod wymiar i na zamówienie. za jakiś tydzień będę mógł napisać wiecej :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: matea »

mam mam i polecam z całego serducha :) kapitalnie wykonane, widać, ze to ręczna robota a nie żadna masówka, każdy detal dopracowany. a wszyscy się zachwycają tymi meblami jak mnie odwiedzają i dopytują gdzie można je kupic ;p

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: tonga »

dzięki za podpowiedź, sprawdziłam już na szybko ich ofertę i rzeczywiście prezentuje się fajnie :) a długo się czeka na realizację zamówienia ?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: Monika »

My z mężem od jakiegoś czasu rozglądamy się za jakimiś nowymi, ładnymi meblami do naszej sypialni. Jak na razie bardzo nam się spodobała oferta sklepu internetowego edinos/pl/sypialnia - zwłaszcza, jeśli chodzi o łóżka. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym sklepem do czynienia? Czy Waszym zdaniem opłaca się tam zrobić takie zakupy?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: matea »

"
dzięki za podpowiedź, sprawdziłam już na szybko ich ofertę i rzeczywiście prezentuje się fajnie :) a długo się czeka na realizację zamówienia ?
[/quote]


nieee, wiesz co ja czekałam coś około 1,5 miesiąca ale zamówienie było naprawdę spore. Czekałabym i 3 miesiące, warto bo jakość robi robotę i jestem pewna, ze meble będą nam służyć baaaaardzo długo :)
"

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: tonga »

w koncu udalo mi sie zebrac do kupy i złożyć zamówienie :) za jakieś maks 2 tygodnie meble powinny być już u mnie także nie mogę się doczekać :) dam znać na pewno jak dotrą :)

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: marina »

A ja szukam zestaw mebli z łóżkiem do sypialni, owszem jest ale jakos nic mi się nie podoba. Czas w nowym domu urządzic sypialnie i nie mam pomysłów. Póki co zastanawiam się czy zlecic im projektowanie-wnetrz-online/pl/projektowanie-sypialni-online projekt sypialni, no na pewno nie musiałabym tyle mysleć, szukać a im pewnie szybciej to pójdzie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty sklepu internetowego, w którym zamówiłem regał biurowyoraz kilka innych mebli w bardzo dobrej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble z GEORGE AZZAR

Post autor: czoko752 »

Najważniejsze jest to, aby meble były solidnej jakości, aby długo Ci służyły. Pamiętaj, że do każdego pomieszczenia warto szukać takich mebli i aranżując je powinno się naprawdę do tego przyłożyć. Jeśli będziesz aranżować sypialnię, zdecydowanie najważniejszym elementem jest łóżko. Ja przy tej okazji polecam skorzystać z oferty: futon/pl/oferta/lozka-drewniane . Wybór łóżek jest duży, a ich jakość i cena dobra - na pewno coś z tej oferty wpadnie Ci w oko.

ODPOWIEDZ