Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: Igielnik »

"""Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Coś takiego np. static4.swiat-krzesel/pl/pol_il_Krzeslo-MERCY-niebieski-noga-czarna-BL86-4520.jpg[/img] czy bardziej https://static5.swiat-krzesel.pl/pol_il_SK-Design-KS027-Szare-Krzeslo-5495.jpg[/img] ?

Zdjęcia ze sklepu https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krzesla-do-salonu-231.html



czy może typowalibyscie w jeszcze jakies inne?

Dajcie koledze inspirację :lol:
"""

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: Luza »

Terż lubię od czasu do czasu przeglądać oferty mebli, bo zawsze można trafić na coś ciekawego. Może Wam również przypadnie do gustu taki hoker dutchhouse/pl/meble/hokery/counter-stool-tangle-natural . Jest oryginalny, bo nie ma klasycznego siedzenia i oparcia. Elegancji dodaje mu drewniane siedzenie, dlatego to krzesło będzie idealnie pasowało do wnętrza, w którym jest wiele akcentów związanych z przyrodą.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: mojra »

Tak się składa, że sama ostatnio szukałam krzeseł do swojego mieszkania, porównałam wiele ofert, także mam rozeznanie. Zdecydowałam się na krzesła ze sklepu ornali/com/pl/c/Krzesla/112 i jak najbardziej polecam. Super jakość, nowoczesny wygląd i sprawna obsługa klienta.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: pyrtek »

klose meble maja kilka fajnych kolekcji, wydaje mi sie, ze tez krzesla oferuja, wiec spojrzyj sobie i porownaj, bo jakosc naprawde dopracowana, mam od nich komode i jest genialna

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: zuzula12 »

Sprawdzcie sobie stronę, gdzie znajdziecie ofertę sklepu online z wieloma różnymi meblami, w tym np. srebrne stojaki na ręczniki . Według mnie oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Oryginalne krzesła do salonu - jakie?

Post autor: czoko752 »

No do salonu krzesła to ja już mam zamówione ale teraz do moje kuchni szukam ofert. Widziałem że hoker do kuchni to będzie dobre rozwiązanie jak chcę mieć nowoczesne wnętrze, ale do tego też stół wysoki bym musiał zamówić. No ale to nie problem, idę szukać takich ofert.

ODPOWIEDZ