majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Jakie perfumy

Post autor: majsterka »

Mój facet uwielbia perfumy i wiem, że żeby coś mu kupić to musze się czasami sporo napracować. Jednak zazwyczaj zaglądam tutaj premiere24/pl/12-perfumy-yodeyma , bo wiem że uda mi się tam znaleźć fajne perfumy w przystępnych cenach,

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jakie perfumy

Post autor: milka »

Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent są perfumy :) Ja dzisiaj trafiłam na perfumypremium/pl/pl/producer/Calvin-Klein/25 i zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd perfum dla męża na święta. Na pewno będzie zadowolony, bo jego ulubione perfumy powoli się kończą.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Jakie perfumy

Post autor: galaretek »

Ostatnio po użyciu perfum dostałam wysypki i doszłam do wniosku, że mam uczulenie na jakąś substancję. Abyście uniknęli podobnych sytuacji w przyszłości, zalecam wam przeczytanie artykułu https://perfumyagnieszki.pl/porady/czy- ... yny-objawy, w którym opisano dokładnie jak wyglądają objawy alergii i co należy zrobić w przypadku jej wystąpienia.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jakie perfumy

Post autor: wąż »

"Ja ostatnio jakoś zaczęłam dla siebie kupować feromony damskiesexshop112/pl/174-feromony-dla-kobiet Faktycznie działają :D ostatnio czytałam o tym, ze feromony działają, ich działanie jest naukowo potwierdzone, wiec nie są to jakieś bzdury wyssane z palca, które tak naprawdę nie mają potwierdzenia :)"

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jakie perfumy

Post autor: bonyard »

Niestety nie zauważyłam, by te feromony jakoś działały, kupiłam ale się rozczarowałam. Już wolę pieniądze przeznaczyć na oryginalne perfumy znanych marek z Aleperfumerii, które długo i przyjemnie pachną, co już samo w sobie przyciąga płeć przeciwną ;)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakie perfumy

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?



Stebnówka Jack
"

ODPOWIEDZ