anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: anya »

Szczerze mówiąc, to czasami lepiej coś dołożyć i kupić konkretniejszego. Takiego co nam posłuży przez dłuższy okres. Dlatego jak chodzi o mnie planuje po meble zgłosić się do Black Red White brw/pl/meble-na-miare . Jest to popularna i bardzo ceniona firma, która tworzy wyposażenie meblowe na wysokim poziomie. Które jest nowoczesne i solidnie wykonane.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: galaretek »

Moim zdaniem naprawdę świetne meble są na https://www.edinos.pl/ :) Polecam się z tym bliżej zapoznać, bo naprawdę mają szeroki asortyment.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: Dżonko »

A może ktoś z Wa szuka fajnego łóżka piętrowego dla dzieciaków? Jeśli tak, to zerknicjie sobie tutaj - link . To wygodne rozwiązanie jeśli dzieci mają dzielić ze sobą pokój a metraż nie jest za duży.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: erica »

A ja znalazłam ostatnio atlas kuchnie warszawa w centrum handlowym Janki i jestem zachwycona tym miejscem. Mogę tam zakupić sobie meble nowoczesne, funkcjonalne, stylowe. Takie, które posłużą mi przez bardzo długi czas.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: Remontowa »

Ja niedawno zamawiałam narożnik w sklepie internetowym fufusofa/pl/nasze-produkty/narozniki/ . Mają bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych o nowoczesnym wzornictwie. Wybrałam narożnik z funkcją spania, bo wiadomo, że czasem trzeba kogoś przenocować wiec wtedy można go szybko rozłożyć i jest miejsce na sen. Narożnik jest bardzo estetycznie i solidnie wykonany. Naprawdę warto swojej ceny :)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: synia »

Jeśli chcecie kompleksowo się zaopatrzyć, to na pewno warto sobie zerknąć na stronę mebletkaniny/pl. Jest tam sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Poza tym uważam, że warto stawiać na jakość, a nie na cenę. Pomyślcie o tym koniecznie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: tonga »

A o domu meblowym Burzyńskich słyszeliście ? Jeśli nie to warto zerknąć na ich ofertę, jest bardzo rozbudowana burzynscymeble/pl/. Ja kupowałam tu meblościankę do salonu i komplet mebli do pokoju syna. Możliwość zakupu na raty, miła obsługa, szybka realizacja zamówień :)

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: paździoch »

Na pewno w internecie można znaleźć lepsze ceny niż stacjonarnie, jak i wybór jest znacznie większy. My kupiliśmy fajny zestaw mebli do salonu w sklepie meble-dab/pl/ . Jeszcze może przydałoby nam się witrynę dokupić, ale może za jakiś czas dopiero.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: mrozek »

W internecie można znaleźć wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o meble. Mi ostatnio spodobały się takie szafki na buty z szufladą: gornapolka/com/tp/szafki-na-buty-z-szuflada/ . Chyba czas wymienić starą półkę w przedpokoju na nową.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: mojra »

Większą wagę powinniście przykładać do jakości mebli, a nie ich ceny :) Im lepsze meble, tym dłużej będą wam służyć i nie rozwalą się po miesiącu czy dwóch. U mnie praktycznie całe mieszkanie jest wyposażone w meble od meble777/pl/ i bardzo je sobie chwalę - sprawdźcie sami.

ODPOWIEDZ