matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

niedrogie meble w internecie

Post autor: matea »

Hej hej :) będę niebawem urządzać nowe mieszkanie i szukam fajnych mebli :) wiadomo, ze zależy mi na jakości ale fajnie byłoby gdyby i ceny nie były za mocno wygórowane. Szukam przede wszystkim fajnych meblościanek do salonu i jakiś mebli do pokoju dzieci :)

hadzik
Posty: 90
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: hadzik »

hm wiesz co w sieci pełno jest sklepów z meblami. Może poszukaj przez wyszukiwarkę google ? Sporo zalezy tez od tego czy szukasz czegoś gotowego dostępnego od ręki czy takiego robionego pod konkretne zamówienie klienta.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: tonga »

ja bardzo fajne jakościowo meble w dobrych cenach kupowałam kilka miesięcy temu w domu meblowym Burzyńskich :) zerknijj sobie, oferta jest mocno rozbudowana i myślę, ze coś dla siebie znajdziesz :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: matea »

a dziekuje bardzo mocno za namiar. Chętnie sobie zobaczę co tam mają ciekawego :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: tonga »

o tu masz namiar na ich stronkę burzynscymeble/pl/. Możesz kupować za gotówkę albo na raty, jak Ci wygodniej. Zamówienia realizowane są mega sprawnie, obsługa jest bardzo sympatyczna i zawsze chętnie doradzi.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: marina »

A interesują cię może meble używane czy tylko nowe ? Bo wyposażenie domów znajdziesz w serwisach ogłoszeniowych. Ludzie sprzedają niedrogo na prawdę w bardzo dobrym stanie meble do domu, lodówki, pralki itp. Ja w ten sposób kupowałam, i wiesz co sporo zaoszczędziłam,a meble są naprawdę eleganckie i niezniszczone nic.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: Monika »

Całkiem niedrogie meble maja również z tego co widziałam w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/. Wybór jest tam szeroki, a ceny niewygórowane, więc ogólnie polecam się tam rozejrzeć. Znajdziecie tam meble nie tylko do salonu, ale również do sypialni, kuchni, a nawet do łazienki ;)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: matea »

tonga dzięki bardzo za namiar na dom meblowy Burzyńskich :) stronę przeglądałam chyba przez 2-3 dni i w końcu udało się stworzyć listę zakupów :) zamówienie złozone, czekam teraz na dostawę :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: tonga »

ooo i super, fajnie, ze się zdecydowałaś :) na bank będziesz zadowolona ale oczywiście daj znac jak już meble dotrą :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: niedrogie meble w internecie

Post autor: wesołek »

Sama od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimiś niedrogimi i nowoczesnymi meblami do domu a w szczególności do salonu. Zależy mi na takich bardziej praktycznych meblach dlatego też przeglądam różne oferty. Jednak najbardziej spodobały mi się meble z tego sklepu mkmebel/com/pl/ i raczej coś od nich sobie zamówię. Tym bardziej, że okazało się że można liczyć na ich montaż mebli i fachowe doradztwo. Ja w każdym bądź razie jestem z zakupu wersalki i fotela bardzo zadowolona

ODPOWIEDZ