majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Co na ściany

Post autor: majsterka »

Dobrze jest pomyśleć o gołych ścianach w domu. Dobierając odpowiednie plakaty czy obrazy fajnie stworzyć domową ciepłą atmosferę. Ostatnio zamówiłam na swoje obrazy ramy na galeriaram/pl i od razu było mi milej we własnym salonie. Polecam taką formę ocieplania wnętrz

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co na ściany

Post autor: zuzula12 »

"Ja uwielbiam dodatki i fajne eleganckie dekoracje. Obrazy też kupiłam bo to faktycznie dużo zmienia we wnętrzu.



__________________________________________

regały na książki
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Co na ściany

Post autor: pośrednik »

A może się wam spodoba ta oferta tu sklep.green-designers/pl/kategoria/ogrodywertykalne Ogród wertykalny wykonany z sztucznych roślin. Rośliny wygladają jak naturalne. Moim zdaniem to będzie elegancka ozdoba ściany.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Co na ściany

Post autor: Monika »

"
Ogród wertykalny wykonany z sztucznych roślin. Rośliny wygladają jak naturalne. Moim zdaniem to będzie elegancka ozdoba ściany.
[/quote]


Ja zauważyłam, że ostatnio takie ogrody wertykalne na ścianach stały się bardzo popularne. Fajne są na przykład gotowe panele z mchu. Ich wypełnienie, chrobotek reniferowy, nie jest trudne w utrzymaniu. Czytałam ostatnio na stronie internetowej [url]bbhomedecor/pl/sklep/7-panele-z-mchu, że nie trzeba go nawozić ani podlewać. Osobiście też bardzo mi się takie dekoracje podobają ;)
"

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Co na ściany

Post autor: evie »

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co kto lubi mieć powieszone na ścianach ;) U nas są to plakaty. Nie kosztują jakoś dużo, a można naprawdę fajne, nowoczesne sobie zakupić. No i oprawa plakatów aluramy/pl/oprawa-plakatow bo to tak samo jest mega istotne. Warto o nie szczególnie dbać, aby uchronić przed zniszczeniem i przy okazji zapewnić estetyczny wygląd. Do oprawy plakatów zazwyczaj używa się antyram, ale też ram drewnianych czy aluminiowych, to już kwestia indywidualna co kto woli.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Co na ściany

Post autor: dolores »

Ja postawiłam na coś wyjątkowego :) Wylicytowałam obraz, który znalazłam w Dom aukcyjny :) Jest w nim coś wyjątkowego i specjalnego :) Dodał elegancji i stylu mojemu wnętrzu :) Jeśli szukacie czegoś oryginalnego to również powinniście odwiedzić to miejsce

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Co na ściany

Post autor: mojra »

Ja dość długo zastanawiałam się nad tym, jak zapełnić pustą przestrzeń na ścianach w swoim biurze. Rozważałam naprawdę różne opcje, ale ostatecznie zdecydowałam się na ogród wertykalny założony przez roslinydlabiura/pl/uslugi/ogrody-wertykalne/ To profesjonaliści w swoim fachu, dbający o każdy detal i szczegół - sami musicie się o tym przekonac :)

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Co na ściany

Post autor: Elka »

Jest wiele pomysłów na udekorowanie ściany, ale chyba najprostszym i ostatnio bardzo popularnym jest fototapeta. W ten sposób można ozdobić dużą powierzchnię. Będzie ona wyglądała modnie i estetycznie. Takie usługi wykonuje ta drukarnia copyshop.krakow/pl/oferta/fototapety . Szybko realizują projekty, a w pracy wykorzystują druk cyfrowy, który jest trwały, więc fototapeta będzie służyła przez wiele lat.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Co na ściany

Post autor: czoko752 »

Tyle czasu szukałem farby i mebli, które mogłyby do niej pasować. Zależało mi na czymś spokojnym, bo już mam dosyć tych wściekłych kolorów, które miałem w poprzednim mieszkaniu. Właściciele obecnego zgodzili się na takie coś: ekspert-budowlany/pl/pastele-urzadza-czyli-co-kroluje-we-wnetrzach/.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Co na ściany

Post autor: bajobaj »

Właśnie też się nad tym waham, bo nie wiem, jak mam zrobić tak, by w kuchni je zabezpieczyć przed jakimikolwiek rozwiązaniami. Dlatego wstępnie szukam porad. Wiem tylko, że taka dulux/pl/pl/produkty/dulux-easycare-kuchnia-i-łazienka farba kuchenna to coś dobrego i można naprawdę sporo nią zrobić. Fajnie, jeśli to potwierdzicie swoimi doświadczeniami.

ODPOWIEDZ