Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Aranżacja wnętrz

Post autor: galaretek »

Witam! Tak jak w temacie. Poszukuję sprawdzonej firmy, która profesjonalnie zajmuje się aranżacją wnętrz. Macie jakieś propozycje? Dziś rano w internecie trafiłem na tą firmę https://www.bohostudio.pl/realizacje . Może warto się na nią zdecydować? Z tego co widzę to ich realizacje prezentują się naprawdę dobrze. Co uważacie na ten temat?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: postzunia »

Aranżując kuchnię lub łazienke polecam skorzystać z oferty firmy stolkar/pl/ moja znajoma kuiła tam świetne meble i jest z nich bardzo zadowolona. Meble są solidne i wytrzymałe dzieki czemu posłużą na lata, do tego dużym plusem jest, że są pojemne. Mnie czeka remont za jakiś czas i z całą pewnością skorzystam z ich usług bo wiem że warto.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: wąż »

jeszcze jak moge wam polecić to baterie do łazienki sa równiez bardzo ważne. Moze takie sklep.sotbe/com/ ? Wiecie jakie fajne produkty mają ?

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: bajobaj »

Ile osób, tyle opinii zapewne, ale w sumie dla mnie nie ma tego złego. Sugerowałabym przede wszystkim poszukanie odpowiedniej aranżacji w sieci. Mi się na przykład podobają płytki z cegły i wiem, że to będzie u mnie. Może to się komuś nie podobać, ale ja kocham takie coś i nie będę sobie tego odmawiać, bo tak. No i czas najwyższy coś w końcu postawić na swoim.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Betka89 »

Mi dużą frajdę sprawia samodzielne aranżowanie wnętrz. Lubię wyszukiwać ciekawe meble oraz dodatki do mieszkania. Ostatnio w oko wpadł mi sklep z meblami włoskimi Asmeble - asmeble/pl/ i muszę powiedzieć, że asortyment zrobił na mnie duże wrażenie. Meble są ciekawe, innowacyjne, jak również funkcjonalne i solidne. Pochodzą od włoskich producentów, dzięki czemu wyróżniają się swoim designem. Fajnie, że można tam znaleźć zarówno meble pojedyncze jak i całe kolekcje do danego pomieszczenia. To sporo ułatwia jeśli chcemy za jednym zamachem umeblować dany pokój i mieć spójny styl.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim szukającym sprawdzonego sklepu internetowego z panelami moge zdecydowanie polecić panele jodełkowe deLUX by Weninger oraz wszelkie inne produkty z ich oferty. Cenię ich przede wszystkim za jakość oraz ogromny wybór produktów.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Safira »

Ja sobie ostatnimi czasy kupiłam komodę do sypialni, teraz nareszcie nie mam bałaganu, do przechowywania nadaje sie idealnie, jak ktoś w potrzebie to warto zajrzec na zfabryki/pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Mają bardzo ładne wzory.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: czoko752 »

Może warto wziąć pod uwagę, co ma do zaoferowania centrum meblowe domoteka? Tutaj zawsze jest duży wybór świetnej jakości mebli i różnego rodzaju akcesoriów. Wszystkie w rozsądnych cenach, więc powinniście być naprawdę zadowoleni z ewnetualnego wyboru. Mi wydaje się, że spokojnie urządzicie tutaj całe mieszkanie :)

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: bajobaj »

W tym temacie to ja tak naprawdę niewiele mogę powiedzieć, bo dla mnie budowa jeszcze trwa. Aranżować będę mogła na jesień, dlatego przyszłam się tu zainspirować. A skoro o tym mowa, to jak wam się podoba wybrany przeze mnie projekt: mgprojekt/com/pl/ekonomiczny ?

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: marina »

Gdybym sama projektowała wnętrze swojego domu, to z pewnością popełniłabym wiele błędów. Nie jestem profesjonalistką w tej dziedzinie i wnętrza pewnie nie wyglądałyby ciekawie. Najwygodniej mi będzie zlecić tą usługę architektom, którzy znają się na rzeczy. Na przykład ciekawą ofertę ma to biuro projektowanie-wnetrz-online/pl/projektowanie-domu-online . Gdy będę po remoncie, to chyba się do nich zgłoszę.

ODPOWIEDZ