aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

dobra kawa

Post autor: aksamitna »

Ja lubię mleczne kawy, dlatego tak bardzo taką polubiłam nescafe/com/pl/nasze-kawy/cafe-au-lait . A dzięki piance jaka powstaje mam praktycznie dodatkowo deser :) Smakuje mi, bo jest delikatna i wydaje mi się że sporo osób lubi właśnie takie kawki jak ja.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: dobra kawa

Post autor: pośrednik »

Ja lubię kawy rozpuszczalne. Bardzo duży wybór gatunków tej kawy znalazłem tu bee/pl/9526-kawa-rozpuszczalna Kawa rozmuszczalna na pewno jest zdrowsza od czarnej sypanej. Są tu propozycje kawy ekologicznej, bezkofeinowej. Każdy znajdzie odpowiednią kawę dla siebie i to w dobrej promocyjnej cenie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: dobra kawa

Post autor: Monika »

A kto z Was lubi sobie czasami poczytać trochę na temat kawy? Jeśli interesują Was takie właśnie tematy, to polecam zajrzeć na stronę kawowyswiat/pl. Znajdziecie tam całkiem sporo fajnych, ciekawych artykułów, mówiących między innymi o sposobach parzenia i podawania kawy, różnych jej gatunkach, historii i pochodzeniu ;) Na pewno Was to zaciekawi ;)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: dobra kawa

Post autor: mojra »

Jeśli szukasz naprawdę dobrej kawy to na stronie palarniaproper/pl/ znajdziesz naprawdę spory wybór takich produktów w przyzwoitej cenie. Poza tym znajdziesz również sprzęt do kaw oraz inne akcesoria.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: dobra kawa

Post autor: zuzula12 »

Ja uważam że kawa to też świetny podmył na prezent. Zgadzacie się ze mną? Polecam sklep cupandyou/pl/prezenty/dla-taty/boxwesolytata11b.html w którym takie zestawy kaw czy herbat możecie zamówić. Sprawdźcie bo mają szeroką gamę produktów na pewno coś wybierzecie i sprawicie komuś przyjemność z prezentu.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: dobra kawa

Post autor: AleksandraP »

A jaką kawę najbardziej lubicie? Ja polecam zapoznać się z poradnikiem swiatekspresow/pl/blog/jak-przygotowac-idealna-caffe-latte-machiato, gdzie dowiecie się, jak przygotować idealną caffe macchiato!

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: dobra kawa

Post autor: grażynka011 »

Warto również kupić porządny ekspres do kawy, dlatego śmiało mogę polecić wam Breville. U mnie sprawdził się naprawdę bardzo dobrze i co ważne można go kupić w niewygórowanej cenie

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: dobra kawa

Post autor: IgnacyK »

Wszystkim kawoszom posiadającym ekspres Jura może przydać się strona, na której opisane są przyczyny wyskakujących kodów błędów w ekspresie oraz jak sobie z nimi radzić klinikaekspresow/pl/jura-poznaj-kody-bledow :) Przyznaję, że znajdują się tam przydatne informacje ;) Niejednokrotnie zdarzyło mi się korzystac ;)

ODPOWIEDZ