Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Meble do łazienki

Post autor: Monika »

"Witajcie,

chciałam Was zapytać, jak Wam się podobają drewniane meble łazienkowe? Ja ostatnio widziałam takie na stronie internetowej krismeble/com/pl/ i pomyślałam, że w mojej łazience również bardzo fajnie by się takie meble prezentowały... A Wy co o nich myślicie?
"

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Meble do łazienki

Post autor: Elka »

Fajny pomysł, ale moim zdaniem lepiej jest zrobić takie meble na zamówienie. Mogą być z drewna, ale na wymiar. Wtedy będą lepiej dopasowane i do Twoich potrzeb, i do gabarytów łazienki, i do całej stylizacji wnętrza. Takie firmy od mebli mają sprawdzone rozwiązania, które warto wykorzystać w praktyce.

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Meble do łazienki

Post autor: Kuleszówka »

W małej łazience wiele nie powalczysz, ważne jest żeby dobrze pomyśleć nad maksymalnie oszczędnym wykorzystaniem przestrzeni. W Edinos oglądałam ładne meble łazienkowe edinos/pl/regaly-lazienkowe

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble do łazienki

Post autor: zuzula12 »

"Ja teraz też szukam mebli do domu bo zaczęłam remont. Sprawdzę na oferty które polecacie.



___________________________________

regały na książki
"

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Meble do łazienki

Post autor: bebefa »

Moim zdaniem dziś mamy tyle możliwości, że trudno jest nam nie kombinować. Jestem też w mocy opinii, że włoskie łazienki to coś cudownego. Nie dość, że piękne wyglądają, to charakteryzują się naprawdę dobrą jakością. A skoro tak, to sprawdźcie na przykład co firma gessi italia ma do zaoferowania. Będziecie na pewno zadowoleni.

ODPOWIEDZ