majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wnętrze

Post autor: majsterka »

Dobrze jest pomyśleć o gołych ścianach w domu. Dobierając odpowiednie plakaty czy obrazy fajnie stworzyć domową ciepłą atmosferę. Ostatnio zamówiłam na swoje obrabowanie obrazów na oprawa obrazów poznań i od razu było mi milej we własnym salonie. Polecam taką formę ocieplania wnętrz

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Wnętrze

Post autor: matys »

Wnętrza naszych domów i mieszkań to zwykle odzwierciedlenie nas samych. Ja jestem rodzinna i przyjacielska, dlatego mam w domu cudownie miękką i wygodną kanapę dla wszystkich. W sypialni zaś bywam drapieżna, dlatego też będzie u nas kładziona cegła i stąd nie wiem, jaka fuga do cegły pasuje. Jeśli ktoś z was to już robił, to będzie fajnie, jeśli da nam znać.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wnętrze

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić aranżacje domów , gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego biura projektowego, z którego usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrze mi sie z nimi współpracowało, pomogli mi przy aranżacji wnętrz w moim domu.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Safira »

Jeśli zmieniacie albo poszukujecie mebli to w tym sklepie maja ładne proste zfabryki/pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Ja tam kupiłam komodę ,jestem bardzo zadowolona, wreszcie mogę pochować różne drobne rzeczy.

MiReX
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2021 10:56 pm

Re: Wnętrze

Post autor: MiReX »

Mi się podobają nowoczesne wnętrza. Mam panele winylowe arbiton szare na podłodze. Ściany też w szarościach ale takie jasne można powiedzieć nawet białe. Sufit biały. Sufit ciemny. Stół z blatem dębowym. Narożnik ciemny granat - takie szaleństwo. :)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wnętrze

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz mieć piękne wnętrze to wykorzystaj możliwości jakie daje portal o aranżacjach wnętrz sonito/pl/ Ich pomysły są naprawdę pomocne a wiem bo sama korzystałam dekorując i wyposażając łazienkę. Dzięki nim mam idealnie wykorzystaną przestrzeń w łazience a jednocześnie jest ona bardzo ładna. Polecam ich zamiast dekoratora bo wyjdzie na to samo.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Wnętrze

Post autor: bajobaj »

W sumie nie znam się na tym, jak dekorować wnętrza, ale wiem, że na sztukę zawsze powinno być miejsce. I sądzę, że powinniśmy również sprawdzać, co dziś jest naprawdę ciekawe. Ja może dodam, że dla mnie to goya obrazy miał wspaniałe. I to właśnie jego dzieła chcę mieć w domu. W Pikotece się orientowałam, myślę, ze będzie mnie stać na co najmniej jedno jego dzieło.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wnętrze

Post autor: bebefa »

Boję się tak naprawdę urządzać wnętrze, bo wiem, że nigdy nie miałam do tego jakoś ręki, a dziś to już mnie po prostu czeka. Wiem doskonale, że można różnorako do tego podejść, ale zależy mi mimo wszystko, by jednak to był udany aranż. Stąd waham się, czy powinnam na przykład sama odwiedzać takie yourhomestory/com/pl/pufy sklepy. Wiecie, chodzi o to, że jednak nie jestem pewna, czy dobrze wszystko ze sobą przypasuję.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Wnętrze

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie produktów, które ułatwią wam funkcjonowanie w waszych domach, udekorują je i będą wytrzymałe to zajrzyjcie na stronę sklep-iskierka/pl/. Sklep posiada szeroki wybór asortymentu, który można zakupić w korzystnych cenach. Znajdziecie tam między innymi wagi, choinki, zabawki, dekoracje czy słuchawki. W tym sklepie znajdziecie z pewnością prezent dla bliskich np. na parapetówkę.

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Wnętrze

Post autor: dzabor86 »

Wnętrze naszego mieszkania czy domu musi być ładne i przytulne. W innym przypadku będziemy się tam źle czuć i nie będziemy chcieli do niego wracać. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół naszego mieszkania. Nie wiem jak Wy, ale mnie bardzo podobają się wnętrza w dwóch stylach. Albo industrialny, albo skandynawski. Jedno jest pewne, że i do jednego i do drugiego pasować będzie beton architektoniczny. Planuję małe odświeżenie mojego salonu i chyba się skuszę na beton od tego producenta e-concreto/com/, bo jest on już sprawdzony przez moich znajomych. Myślę, że efekt końcowy mnie powali :)

ODPOWIEDZ