budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Wnętrze

Post autor: budowlaniecja »

A co powiecie na taka oferte tu tkaniny24/pl/2168-kornoki Tkaniny koronkowe sa bardzo ładne. I nie tylko do uszycia eleganckich ubiorów. Można je też wykorzystac do ozdoby mieszania. By uszyć zasłony, narzuty, ozdobne poduszki. Warto też zerknąć w zakładki, jest tu duży wybór tkanin, które ozdobią mieszkanie.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wnętrze

Post autor: zuzula12 »

Na co zwracaliście największa uwagę podczas wyboru mieszkania? W moim przypadku kiedy wybierałem mieszkania dla siebie bardzo ważną cechą dla mnie była lokalizacja. Znajomy polecił mi sprawdzić oferte na stronie ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Remontowa »

Widzę, że macie bardzo różne pomysły na wykończenie wnętrz. Ja właśnie jestem przed remontem i zastanawiam się, jak ciekawie zaaranżować ścianę w salonie. W sieci znalazłam bardzo fajną opcję wykorzystaniem farby dekoracyjnej sabulador soft valpaint. Przygotowana w ten sposób jedna ściana nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Może ktoś z was ma tak wykończona ścianę w salonie i podzieli się opinią?

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Wnętrze

Post autor: galaretek »

Niezwykle szeroką ofertę mebli do domu mają na https://www.edinos.pl/meble Myślę, że każdy tam znajdzie coś dla siebie bez żadnego problemu.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wnętrze

Post autor: erica »

Tak naprawdę urządzanie wnętrz, to jest niezłe wyzwanie... Bo w sumie dzisiaj mamy najróżniejsze materiały, możliwości - także jest z czego wybierać. Nie wiem, jak wy... Ale ja teraz sporo sobie czytać artykułów tego typu deconova/pl/nowoczesna-kuchnia/ - w ten sposób mogę sobie przybliżyć wnętrzarskie trendy itd.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Wnętrze

Post autor: pośrednik »

My aranżacją naszego mieszkania zajmujemy się sami. Trafiliśmy do bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu tu tghome/pl/ Tu dostaliśmy ładne świeczniki do salonu i sypialni. A też eleganckie obrusy i serwety. Przy okazji żona zaopatrzyła nas w porcelanowe talerze i półmiski. Warto sprawdzić propozycje tego sklepu.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wnętrze

Post autor: czoko752 »

Ja zmieniam teraz wnętrze mojej kuchni na nowe, szukam pomysłów na jej aranżację. Tutaj gama-sklep/com/pl/a/337-ladne-kuchnie-nowoczesne znalazłem nowoczesne kuchnie, czy takie są teraz modne? Kilka mebli mi się już spodobało i widział bym je u siebie.

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Raksima »

Jeśli szukacie dobrego i ładnego materiału na posadzki, to warto zrobić je z piaskowca. Mnie znajomy polecił firmę Piasmar piasmar/com/posadzki-z-piaskowca firma bardzo rzetelna, i świetnie wszystko wykonali. Poza tym piaskowiec to bardzo trwały surowiec, który doskonale się na podłogach prezentuje. My mocno go daliśmy wybłyszczyć, dzieki czemu uzyskaliśmy jeszcze lepszy efekt.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wnętrze

Post autor: sokol »

Jeżeli planujecie urządzanie Waszego wnętrza to koniecznie zajrzyjcie na blogi tematyczne. Taki blog znajdziecie na przykład tu: pasjonaci-piekna/pl . Uważam, że pomoże Wam to w odpowiedniej aranżacji.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Bonia »

Coraz więcej profesjonalistów decyduje się na malowanie pistoletem natryskowym. Trudno się dziwić! To metoda, która zapewnia dobre efekty w krótkim czasie. Sprawdź, czy wiesz już wszystko o malowaniu agregatem. Poznaj sposoby, dzięki którym udoskonalisz swoją technikę. duluxprofessional/pl/porady/malowanie-scian-natryskowo-dlaczego-warto-malowac-sciany-pistoletem-i-jak-to-robic-prawi

ODPOWIEDZ