AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Kuchnia

Post autor: AleksandraP »

Jeżeli mowa o kuchni to ja do swojej poszukuję ekspresu do kawy. Zastanawiam się nad marką Delonghi ale nie wiem jaki model konkretnie wybrać. Strona swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-delonghi ma bogaty wybór. Może Wy mi podpowiecie, który wybrać.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kuchnia

Post autor: zuzula12 »

"Mam w planach remont mojej kuchni i szukam inspiracji do jej aranżacji.



biuro tłumaczeń Poznań
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Kuchnia

Post autor: erica »

Zdecydowanie ważnym aspektem jest również odpowiednie wyposażenie kuchni. Tutaj warto wspomnieć nie tylko o garnkach, patelnia, ale i o takich aspektach jak piękna porcelana isabell, która będzie pięknie się prezentować na stole w jadalni itd.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kuchnia

Post autor: mojra »

Też jestem na etapie remontu swojej kuchni. Wszystko robię od zera i wszystkie meble kupuję nowe. Zastanawiam się jeszcze nad wyborem odpowiednich hokerów. Jak mam być szczera, to hoker tapicerowany póki co najbardziej przypadł mi do gustu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kuchnia

Post autor: grażynka011 »

Na pewno przyda wam się też porządna zgrzewarka próżniowa FOODSAVER FFS014X. Mam ją od niedawna, ale faktycznie okazała się bardzo solidna i co ważne można ją kupić w niewygórowanej cenie co jest też ważne

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Kuchnia

Post autor: dolores »

W kuchni nie może zabraknąć sprzętów, które ułatwią nam pracę :) Jeśli potrzebujecie serwisu waszych sprzętów to świetnych specjalistów znajdziecie w csespresso/pl/serwis-bosch-krakow/ Zawsze szybko naprawiają mój sprzęt :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kuchnia

Post autor: czoko752 »

A czy ktoś tutaj z was ma meble kuchenne w literę u? Bo ja tutaj gama-sklep/com/pl/a/485-meble-kuchenne-w-litere-u znalazłem ofertę na meble w dobrej cenie i właśnie są to meble tego typu. U mnie w kuchni by się dobrze sprawdziły, możliwe że zamówię bo i tak muszę nowe kupić.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kuchnia

Post autor: milka »

jeśli tak jak ja lubicie gotowac i piec to wiecie że trzeba uzupełniać swoją kuchnie o nowe gadżety które będą nam znacznie ułatwiać pracę. ja na przykład w tym miesiącu chcę zamówić z gastrosilesia/pl/ranty-pierscienie-kucharskie,2,4,844,178,36 ranty cukiernicze bo moje już całkiem sie popsuły, kilka zardzewiało. Myślę o tym żeby dopasić wreszcie moją kuchnię bym mogła bez problemu tworzyć nowe torty :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kuchnia

Post autor: bonyard »

Jak wiadomo w kuchni pierwsze skrzypce grają meble. Ważne, by dobrze nam służyły zatem powinny być wysokiej jakości. Moim zdaniem warto zainteresować się producentem modułowych mebli layman/pl/pl/ , ponieważ są one stylowe i wykonane z dobrych materiałów

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Kuchnia

Post autor: sokol »

Czy macie też swoich sprawdzonych serwisantów do kuchni? Wiecie, co robić, kiedy zepsuje się sprzęt AGD? Polecam w takiej sytuacji rzucić okiem na Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: serwisagd-technik/pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ