majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Słuchajcie, jak już kupicie tą kosiarkę, ale niestety zepsuje się po okresie gwarancji, to na pewno będą wam potrzebne cześci zamienne aby ją naprawić. W ich poszukiwaniu polecam wam zajrzeć tutaj skladczesci/pl/Czesci_oryginalne . Oferta takich cześci i to w dodatku oryginalnych jest tu na prawdę spora i na pewno znajdziecie to czego potrzebujecie

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mrozek »

Zadbajcie również o podjazd i ścieżki w Waszym ogrodzie. Z pewnością przyda się Wam brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: bruk.warszawa/pl/ . Moim zdaniem są to niezbędne elementy w każdym ogrodzie. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą tej firmy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: zuzula12 »

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte sklepu internetowego z najróżniejszymi meblami do domu, w tym np. fotel biurowy wygodny dla kręgosłupa .

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: czoko752 »

No dla mnie najlepszą opcją byłby wybór ogrodzenia panelowego, dlatego gdybyście tylko byli zainteresowani, to zerknijcie sobie na ofertę eurofance/pl/ogrodzenia-panelowe . Posiadają bardzo dobre ceny, które oczywiście są zależne od obecnych cen stali, ale mimo wszystko cena u nich jest dobra. Firma zajmuje się dostarczeniem takiego ogrodzenia, jak i jego montażem.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Luza »

A ska jesteś? Bo ja mam solidną ekipę z Warszawy. Jeśli chodzi o projektowanie i w ogóle aranżację ogrodów to niezastąpieni. Wiele realizacji na koncie Solidni, rzetelni, z doświadczeniem. Bardzo kreatywni i kompleksowo podchodzą do tematu. No i terminowi, a to też przecież bardzo ważne.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mojra »

Ja w swoim projekcie ogrodu mam zawartą również szklarnię na uprawy. Póki co, to rozglądam się za najlepszą szklarnią ale wszystko wskazuje na to, ze ostatecznie postawię na produkty od botanic/com/pl/ Mają największy wybór i cenowo też bardzo przystępnie.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Dżonko »

W ogrodzie warto zamontować pojemniki na deszczówkę. Tutaj https://www.e-sas.pl/pojemniki-na-deszczowke takie znajdziecie. Idzie wiosna, będzie co podlewać, a wiadomo, że deszczówką najlepiej, najzdrowiej dla roślin a i to też oszczędność i podejście ekologiczne i ekonomiczne.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: sokol »

Uważam, że samemu też można sobie zaprojektować ogród. W sieci znajdziemy wiele różnych propozycji. Są to między innymi meble ogrodowe takie jak tapicerowane krzesło ogrodowe Gusty: https://ogrodolandia.pl/tapicerowane-krzeslo-gusty . Myślę, że spodobają się Wam propozycje sklepu internetowego Ogrodolandia.

ODPOWIEDZ