deborah
Posty: 609
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Biuro tłumaczeń

Post autor: deborah »

Jakie biuro tłumaczeń rosyjski możecie mi polecić? Szukam rzetelnego i doświadczonego tłumacza, który poradzi sobie z tekstem o tematyce medycznej.

nadrus16
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: nadrus16 »

Niestety z języka rosyjskiego nikogo nie znam, ale gdybyście potrzebowali przetłumaczyć dokumenty i inne teksty z języków skandynawskich, to tutaj z czystym sumieniem polecam Panią Ewę!!! Ta kobieta przetłumaczy Wam każdy rodzaj tekstu bez wahania. Właściwie zrobi Wam to na poczekaniu! Więc już pewnie wywnioskowaliście, że okres oczekiwania na tłumaczenia jest bardzo krótki. Dlatego jakby co, to zostawiam tutaj namiar na artoftranslation/pl. Gwarantuję Wam stu procentowe zadowolenie :)

bonyard
Posty: 465
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: bonyard »

Szukając biura tłumaczeń Poznań, ważne jest, aby upewnić się, że jest ono niezawodne i doświadczone. Wysokiej jakości biuro tłumaczeń będzie miało szeroki zakres usług i dobre osiągnięcia w dostarczaniu dokładnych tłumaczeń. Powinna ona również być w stanie przedstawić referencje lub referencje od poprzednich klientów.

zuzula12
Posty: 1691
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: zuzula12 »

Tłumaczenie dokumentów technicznych wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego w momencie kiedy potrzebuje skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza przysięgłego z języka angielskiego, to korzystam wyłącznie z usług https://englishconnection.com.pl .

ODPOWIEDZ