Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Betonowe ogrodzenie

Post autor: wloczykijka »

Czy ktoś z was myślał o betonowym ogrodzeniu? Szukacie sprawdzonego producenta, który oferuje takie rzeczy? W takim razie zdecydowanie mogę wam polecić tą firmę https://www.jadar.pl/produkty/ogrodzenia.html . Moim zdaniem nie ma lepszej oferty w internecie. Oferują oni naprawdę wysokiej jakości produkty.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: Monika »

Podczas budowy domu przyjedzie również czas na wybór odpowiedniego ogrodzenia Koszalin ma na przykład taką firmę Architektonik, która oferuje najróżniejsze rodzaje ogrodzeń. W jej ofercie znajdziecie między innymi ogrodzenia panelowe, murowane, gabionowe i inne. Ogólnie firma ta działa na rynku już od jakiegoś czasu i ma sporo zadowolonych klientów, więc sądzę, że możecie jej zaufać ;)

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: dert »

Betonowe ogrodzenie mam u siebie i to był bardzo słuszny wybór. Postawiłem na ogrodzenie łupane Gorc od Jońca, to nawet ich autorski pomysł. Wyglądem przypominają naturalne kamienie, specjalną technologią mechanicznego łupania są robione. Co też istotne, nie wymagają fugowania. Nie tylko ładnie takie ogrodzenie wygląda, ale też do jakości i trwałości nie mam najmniejszych uwag.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: mojra »

Jak już chcecie betonowe ogrodzenie, to warto jest skorzystać z usług sprawdzonej firmy - w tym przypadku producenta prefabrykatów betonowych. Mam zapisany namiar na sprawdzoną i szeroko polecaną firmę: sienkiewicz/com/pl/ Warto sprawdzić, może akurat ich oferta sprosta waszym wymaganiom.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o ogrodzenie to ja wam mogę serdecznie polecić sztachety blaszane one cechują się trwałością i nie wymagają corocznej konserwacji. To solidne i trwale sztachety które warto mieć. Moim zdaniem lepiej takie niż drewniane.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: wąż »

Ostatnio właśnie kupiłam ogrodzenie betonowe , które znalazłam w ofercie firmy Ogbet. Okazało się bardzo solidne i przede wszystkim bardzo ładnie się prezentuje

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: wesołek »

W sumie takie ogrodzenie betonowe bardzo dobrym ogrodzeniem jest i trwałym no i nie trzeba praktycznie nic przy nim robić. Lecz niezbyt podoba mi się takie ogrodzenie. Dlatego też poszukam jakiś innych rozwiązań. I tak znalazłam tego bloga ogrodzeniepanelowe/pl/blog/ogrodzenie-panelowe-lukowe-gdzie-sie-sprawdzi-oraz-jakie-sa-jego-zalety-1/ w którym to opisują takie ogrodzenie jak panelowe łukowe, które nie powiem zainspirowało mnie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: czoko752 »

Wybór ogrodzenia jest każdego indywidualnym wyborem. Pamiętaj, aby przy jego wyborze kierować się nie tylko wyglądem ogrodzenia, ale także jego trwałością i funkcjonalnością. Ja właśnie z tych względów zamierzam zdecydować się na ogrodzenie kłute. Rozglądając się za ofertą z takim ogrodzeniem, natknąłem się na tą: plotex.net/pl/ogrodzenia/ogrodzenia-kute/ . Jest ona wyjątkowo korzystna, a do tego wybór rodzajów ogrodzeń jest na tyle szeroki, że polecam przyjrzeć się tej ofercie i Tobie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: dolores »

Również zdecydowałam się na ogrodzenie betonowe. Jest solidne i naprawdę fajnie wygląda :) Realizacją ogrodzenia zajęli się u mnie ogrodysopot/com/pl/oferty/ogrodzenia-betonowe-siatka/ :) Na początku przyjechali do mnie i wszystko ustaliliśmy, potem otrzymałam kosztorys, a następnie wzięli się do pracy, która wykonali po prostu świetnie :)

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Betonowe ogrodzenie

Post autor: piotrowska »

A ja jakoś nie mam przekonania do betonowego ogrodzenia, jakoś nie bardzo mi to współgra ze stylem domu, myślę że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby ogrodzenie Wiśniowski z kolekcji modern bo pasuje ono bardziej do nowoczesnego stylu domu

ODPOWIEDZ