majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

prowadzenie magazynu

Post autor: majsterka »

Wiem, że takie prowadzenie nie jest łatwe. Dlatego musisz zastanowić sie co potrzebujesz przy takim magazynie. Wiem, ze bedą potrzebne ci palety euro. W wiekszych ilościach dostaniesz je tutaj saspalety/pl/ . Bo szukałam niedawno dla znajomych i udało mi się je tutaj znaleźć.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Monika »

Prowadzenie własnego magazynu to nie lada wyzwanie. Na pewno trzeba taki magazyn odpowiednio wyposażyć. Jeśli chodzi o regały magazynowe, to można je zamówić na przykład w firmie amRACK, która działa na rynku już od dłuższego czasu :) Oferuje ona wysokiej jakości regały paletowe, półkowe, wjezdne i wiele innych :)

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: PatkaM »

Wszystko na spokojnie ogarniecie, bardzo pomocne jest oprogramowanie magazynowe, te pozwoli na wprowadzenie sporo automatyzacji i po prostu sprawne zarządzanie magazynem. Co do kwestii wyposażenie to sporo rzeczy powinno się znaleźć w waszych magazynach. Wózki widłowe już są załatwione? Tu firma Gizo na pewno bardzo dobrze się sprawdzi, my właśnie od nich mamy wózki i są świetne. Również można wynająć tu np. podnośnik nożycowy, koszowy.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu w postaci regałów to najlepiej zamawiam je w tym miejscu regaly.biz/pol_m_Regaly-magazynowe-1730.html . Przechodziłam pełno przypadków zawalania się regału dlatego wiem jak ważne jest zakupienie takich które wystarczą na lata

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: mojra »

Też od niedawna prowadzę magazyn i co rusz rozglądam się za nowymi sprzętami i urządzeniami. W najbliższym czasie planuję zakupi dmuchawę rotacyjną i tutaj mam do was pytanie: co polecacie? Czy oferta firmy aerzen/com/pl.html jest godna uwagi? Przyznam szczerze, że do tej pory czytałam same pochlebne opinie na ich temat.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: bajobaj »

Często też po prostu nie wiemy, jak ten magazyn prowadzić, albo co zrobić, żeby wszystko odpowiednio pracowało. Ja to rozumiem, a dodatkowo chcę powiedzieć, że w końcu po to jest też punkt taki jak Miejsca Paletowe miejscapaletowe/pl/ . Można tu zarówno szukać swojego magazynu, jak i również oferować swoje miejsce do wynajmu przez klientów. Co wy na to?

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Remontowa »

Wspominaliście o paletach - w magazynie towar głównie przewozi się na paletach, bo to szybsze a poza tym można zapakować więcej towaru jednorazowo. Do przewiezienia palet potrzebne są wózki podnośnikowe, które ułatwiają transport ciężkich palet z towarem. Aby taki wózek działał bezawaryjnie warto o niego regularnie dbać. Tu toyota-widlowe/pl/blog/30_wozki-podno%C5%9Bnikowe-jak-o-nie-dbac.html znajdziecie informacje, jak konserwować wózek podnośnikowy, jak go smarować, czyścić i samodzielnie wymieniać niektóre części.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: emiliakozak »

Na magazynie bez odpowiedniego wózka widłowego może być ciężko. Konieczna jest odpowiednia i poprawna dokumentacja, dzięki której na bieżąco będziecie kontrolować stan techniczny wózka. Na stronie lemarpol.eu/ksiazka-eksploatacji-wozka-widlowego-jak-ja-prowadzic/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł w tym temacie. Wiecie, że trzeba zapisywać każdą aktywność wózka, usterki, awarie i przeglądy?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę komatsu-czesci/pl/czesci-zamienne/ , na której znajdziecie ofertę z częściami do pomp i silników hydraulicznych w bardzo dobrej cenie. Prowadzę własną firmę od wielu lat i bardzo cenię sobie współprace z nimi, nigdy sie nie zawiodłem.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własną firmę budowlaną i staram się korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów. Ze swojej strony mogę Wam polecić oferte - hydromotor/pl/czesci-silnikow-hydraulicznych/ , gdzie znajdziecie zamienne oraz oryginalne częsci do pomp i silników hydraulicznych.

ODPOWIEDZ