postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Szkoła i książki

Post autor: postzunia »

Możecie podpowiedziec mi coś odnośnie książek do szkoły? kupował ktoś z was może na stronie taniaksiazka/pl/wydawnictwo/wsip tej księgarni? jest tutaj cały spis ksiązek z szkoły mojego syna i zastanawiam się nad zamówieniem aby nie chodzic po księgarniach jak co roku.

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: Karlington »

W internecie rzeczywiście łatwo będzie znaleźć coś odpowiedniego i to w dobrej cenie oczywiście, księgarnie internetowe super się sprawdzają. Można też zawsze podpytać nauczycieli co nie. Wasze dzieci mają dużo książek? U mnie nie jest tak tragicznie:) Generalnie na szkołę nie narzekam, wybrałam Te Vizje - szkołę z polecenia i jest tu super, proponują tu wiele zajęć dodatkowych dzieciom.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: wloczykijka »

Jestem dyrektorem szkoły podstawowej i postanowiłem wymienić stoliki i krzesełka w wielu salach. Na stronie https://mojebambino.pl/ znalazłem wyjątkową ofertę, więc postanowiłem złożyć tutaj zamówienie. Dzieciaki bardzo się ucieszyły, bo krzesełka są kolorowe i dają im wiele frajdy.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: milka »

"""Bardzo dobrą szkołe terapeutyczna dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera znajdziesz tutaj centrum-terapii/pl/szkoly-promitis/ Szkoła ta miesci się w Warszawie. Z tego co wiem póki co Promitis nie ma szkół terapeutycznych w innych miastach. Nasz synek chodzi do tej szkoły już rok. Obecnie jest w 2 klasie i powiem szczerze, że lepiej nie moglismy trafić. postępy robi ogromne, bardzo mu się podoba w szkole, ma zapewnioną terapię i kontakt z równieśnikami. """

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim bardzo ważne jest by wybrać dobrą i sprawdzoną szkołę językową dla waszych dzieci. Na stronie grudziadzinfo/pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-szkoly-jezykowej-dla-dzieci/ możecie znaleźć wiele informacji, które pomogą wam podjąć odpowiednią decyzję, więc warto tutaj zajrzeć

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: zuzula12 »

Czytanie sprawia Wam przyjemność? Przeczytałem w swoim życiu wiele książek, jednak od pewnego czasu lubię słuchać również audiobooków. Polecam Wam Malachitowe ostrze mp3 , jest to strona na której znajdziecie wiele nagrań które z pewnością umilą Wasz czas.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: grażynka011 »

W ostatnim czasie chciałam już wrócić do pracy, więc postanowiliśmy zapisać naszą córkę do alaikot/pl/ . Przedszkole okazało się najlepszym wyborem. Moje dziecko ma tutaj wspaniałą opiekę, zajęcia prowadzone są bardzo kreatywnie, ogólnie córka jest zachwycona.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: milka »

Nasz syn od wrzesnia chodzi do terapeutycznej szkoły podstawowej Promitis w Warszawie - centrum-terapii/pl/ Wybralismy dla niego tą szkołe zaraz po tym jak zdiagnozowano u niego autyzm. Nie chciałam go posyłać do klasy integracyjnej bo wiedziałam, ze się tam nie odnajdzie. Promitis to był bardzo dobry wybór.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: PatkaM »

Dobrych szkół nie brakuje, no ale też wcale nie jest tak łatwo taką znaleźć. Ja dużo czytałam opinii i te mi pomogły. Polecam postawić na prywatne szkoły, w takich często można liczyć po prostu na dużo lepszą ofertę. Na stronie tevizja/pl/ znajdziecie Te Vizje - mają kilka bardzo dobrych szkół.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: milka »

Jeśli interesuje cię szkoła w Płocku to tutaj startupshaker/pl/edukacja-w-plocku/ znajdziesz ciekawy artykuł na temat edukacji w tym mieście. Myślę, że warto się z nim zapoznać zanim złożysz papiery w jakiejś szkole.

ODPOWIEDZ