deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

wrzosy

Post autor: deborah »

W jakim centrum ogrodniczym polecacie kupić piękne wrzosy Kraków do ogrodu.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: wrzosy

Post autor: Pono »

Wiesz co , na wrzosy to jeszcze za wcześnie, one kwitną dopiero w drugiej połowie sierpnia. Na razie się wstrzymaj. Ja na wiosnę zawsze mam już od kwietnia piękne braki z nasion ze sklepu z nasionami Legutko/pl remoncjusz.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=9&t=1073 One pięknie kwitną do sierpnia. Potem je przesadzam na mniej eksponowane rabaty a w ich miejsce idą wrzosy.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: wrzosy

Post autor: Kreśka »

Akurat nie mam wrzosów ale się nad nimi zastanawiam. Chyba przydadzą się nawozy jesienne od sklepdaglezja/pl/category/nawozy-nawozy-jesienne do nich co nie? :) wydaje mi się że fajnie tak wspomóc roślinki

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: wrzosy

Post autor: anik2 »

Wrzosy są piękne. Przez całą jesień będą piękną ozdobą w ogrodzie, na tarasie, to już gdzie kto chce. Żeby jeszcze je bardziej wyeksponować to od Jońca kupiłam kilka gazonów ogrodowych, zamiast standardowych donic. W różnych kolorach do wyboru, można sobie dopasować żeby było ładnie i efektownie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: wrzosy

Post autor: mojra »

Też zdecydowalam się na założenie wrzosowiska w ogrodzie. Jednak muszę powiedzieć, ze latwo nie bylo. Musiałam odpowiednio przygotowac glebę, do tego stosować odpowiednie nawozy. Na szczęście, produkty marki florovit/pl/ sprawdzily się idealnie i wrzosy pięknie zakwitły na fiololetowo.

ODPOWIEDZ