AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Taras

Post autor: AleksandraP »

Cześć. Czy obecnie właśnie aranżujecie lub montujecie taras? Z pewnością podczas montażu przydadzą się odpowiednie elementy jak podkładki poziomujące, które możecie znaleźć na fabrykatarasow/pl/podkladki-poziomujace/. Firma specjalizuje się w sprzedaży tarasów, niezbędnych części oraz zajmują się również montażem.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Taras

Post autor: czoko752 »

No wiesz co na taras to tutaj gardenspace/pl/lezak-na-balkon masz fajne leżaki które się sprawdzają bo sam je mam na swoim. Są co najważniejsze wygodne, na tym mi zależało jak szukałem tego wyposażenia. Widać że producent przykłada dużą wagę do jakości.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Taras

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o taras to przydadzą się odpowiednie firany balkonowe jak te z tej oferty nietylkofiranki/pl/157-firany-balkonowe Za niewielką cenę masz jakość w rozsądnej cenie. U nich znajdziesz nie tylko firany czy zasłony ale także koce i narzuty a nawet pościel. Idealny sklep na takie zakupy.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Taras

Post autor: milka »

Jako zadaszenie na taras polecam poliwęglan lity. U nas sprawdza się bardzo dobrze! Nic nie przecieka i łatwo się go czyści. Zauważyłam, że coraz więcej osób stawia na tego typu zadaszenie.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Taras

Post autor: Remontowa »

A czym macie wykończony taras? My w tym roku zrobiliśmy generalny remont bo na tarasie były stare płytki i już naprawdę średnio to wyglądało. Do wykończenia podłogi na tarasie wybraliśmy drewno tarasowe z oferty deski-tarasowe/com/. Całość prezentuje się naprawdę pięknie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Taras

Post autor: zuzula12 »

"Moim zdaniem taras to świetne rozwiązanie, jak tylko macie możliwość to polecam go zrobić.



coffee-with.me/caffe-shakerato/
"

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Taras

Post autor: dolores »

Hej a macie pomysł czym pomalować drewniane elementy na tarasie ? Zastanawiam się jak do tego sprawdzi się olej tungowy Może korzystaliście z niego i coś podpowiecie :)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Taras

Post autor: matys »

Mi to najbardziej podobają się tarasy z deski egotyczne i widziałam coś takiego na stronie tarasywroclaw/pl/ . Dla mnie to naprawdę fajne rozwiązanie i wiem na pewno, że chce je mieć. Firma ta zajmuje się profesjonalnym doradztwem pod kątem różnego rodzaju tarasów z drewna, ale tak naprawdę i kładzeniem ich. Myślę, że będziecie zadowoleni.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Taras

Post autor: milka »

Mi marzy się taras drewniany gdańsk. Chyba zgłoszę się do firmy Greenstep. Widziałam, ze tworzą świetne tarasy drewniane w dobrych cenach. Początkowo sami chcieliśmy zbudowac taki taras, ale doszliśmy do wniosku, ze to za dużo pracy.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Taras

Post autor: Dżonko »

Fajne płytki tarasowe znajdziecie tutaj - e-sas/pl/plytki-tarasowe-ogrodowe , popatrzcie sobie. U nas wykończenie tarasu będzie dopiero w przyszłym roku, ale już teraz sobie przeglądam wszystko. Wiadomo jakie są teraz ceny, warto polować na różne promocje, jeśli chodzi o materiały , żeby wykończyć wszystko możliwie najtaniej.

ODPOWIEDZ