majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wybór zabawek

Post autor: majsterka »

Chce kupić coś dla mojego chrześniaka bo siostra przylatuje z dzieciakami na urlop do Polski. Może podpowiedzcie mi co fajnego można dać 2 latkowi ? Bo widziałam kilka fajnych rzeczy na mybabystore/pl/kategoria/zabawa/ i nie umiem się na nic konkretnego zdecydować.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Wybór zabawek

Post autor: zorba »

Zastanawiam się, czy mój chrześniak ucieszyłby się z takiej trampoliny taniomania/pl/t/trampoliny . Może też pomyślisz o takim prezencie dla swojego? W sumie to dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy jest do dyspozycji przy domu duży ogród. Do niego często przychodzą koledzy i koleżanki, szczególnie latem, więc będą mieli się czym zająć oprócz innych zabaw.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Wybór zabawek

Post autor: burza »

Jeżeli szukasz zabawek bardzo fajne trafiłam na taniaksiazka/pl/zabawki-wedlug-wieku-zabawki-ogrodowe-c-11896_11901.html . Bardzo fajny wybór do zabawy z dzieckiem na dworze i ogrodzie na pewno mu się spodobają i miło spędzicie czas. Zabawki są dostosowane do wieku więc na pewno wybierzesz coś odpowiedniego.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wybór zabawek

Post autor: mojra »

Ja staram się nie przesadzać z zabawkami, bo moje dzieci dość szybko się nimi nudzą i kompletnie szkoda pieniędzy. Chociaż powiem wam, że jak kupiłam plac zabaw dla dzieci w ogrodzie, to bardzo były nim zainteresowane. Ja się cieszę podwójnie, bo to dodatkowo spędzanie na świeżym powietrzu.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wybór zabawek

Post autor: Elka »

Według mnie zawsze sprawdzą się klocki. Masz zestawy jak np. ten zabawkiiszkola/pl/pl/p/KLOCKI-CARS-12-ELEMENTOW/20777 dla chłopców. Ale są też takie dla dziewczynek oraz zupełnie uniwersalne. Klocki rozwijają umiejętności manualne. Do tego rozwijają także wyobraźnię. Jeden zestaw daje wiele możliwości.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wybór zabawek

Post autor: Monika »

Dla mniejszego szkraba na pewno fajny będzie jakiś jeździk. ostatnio widziałam takie właśnie kolorowe jeździki dla maluchów w sklepie internetowym costway/pl/jezdziki-dzieciece. Ceny nie są tam wygórowane, a dostawa jest całkowicie za darmo, więc wydaje mi się, że opłaca się tam takie zakupy zrobić. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to polecam się rozejrzeć w tym sklepie ;)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wybór zabawek

Post autor: zuzula12 »

Fajnie jest mieć pałąk z zabawkami do wózka jeśli z dzieckiem spacerujemy czy dużo podróżujemy to taki gadżet staje się super pomocny. Dziecko ma chociaż na chwilę super zajęcie i może się zając zabawią więc jest spokojne. Polecam u nas się to sprawdza

ODPOWIEDZ