majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dopasowane rzeczy

Post autor: majsterka »

Też uważam, że buty powinny pasować do reszty stroju. Teraz jesienią tez można się fajnie, modnie i wygodnie ubrać, trzeba tylko dobrze poszukać. Widziałam świetne ciuchy na dewear/pl/pl/c/KOBIETA/13 , ja zazwyczaj tam zaglądam.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dopasowane rzeczy

Post autor: Remontowa »

Najprościej wg mnie jest dopasować sobie ubrania na wiosnę i lato. Kupujemy np szorty damskie oczywiście kilka par, w różnych kolorach/wzorach. Do tego - kilkanaście t-shirtów czy jakiś koszul/koszulek, też z różnymi napisami/kolorami. I miksujemy. Gdzieś słyszałam, że trzeba mieć jakieś 3-4 razy więcej "gór" niż "dołów". :) Proste, prawda?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dopasowane rzeczy

Post autor: emiliakozak »

Każdy ma inne preferencje względem wyglądu i ubioru. Na pewno bardzo modne w tym sezonie będą plisowane spódnice, które idealnie będą współgrać z dopasowanymi topami czy bluzkami. Na stronie magazyn.mohito/com/porady/jaka-bluzka-do-plisowanej-spodnicy/ dowiecie się więcej na temat stylizacji, które możecie wykorzystać aby wyglądać kobieco i modnie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dopasowane rzeczy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane temat owijarek do palet, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie - https://www.nibyniby.pl/inne/owijarki-do-palet/ . Jest to rozwiązanie, które z pewnością usprawni prace na Waszym magazynie lub hali przemysłowej.

ODPOWIEDZ