Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Ogrodzenie łupane

Post autor: wloczykijka »

Znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego producenta ogrodzeń łupanych? Wiecie na kogo powinienem się zdecydować? Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił mi taką stronę http://www.combet.pl/ogrodzenia-lupane-8mm/ . Może ktoś z was coś o nich słyszał? Z tego co widzę to mają oni naprawdę dobrze wyglądające ogrodzenia. Warto więc w nich zainwestować?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: dert »

Jeśli ogrodzenie łupane to zdecydowanie z firmy Joniec jak dla mnie. Klasa sama w sobie. Nazywa się Gorc i w trzech wariantach występuje. Mimo, że są to bloczki betonowe wizualnie do złudzenia naturalne kamienie przypominają. Kolorystyka też ciekawa i różne możliwości aranżacyjne.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: czoko752 »

Fajne rozwiązanie, chociaż u mnie zdecydowanie lepiej sprawdziła się klasyka i posesjaplus/pl/ogrodzenia/ogrodzenia-panelowe/ Ale jeśli planujemy wykonanie ogrodzenia, to warto dobrze poszukać, żeby znaleźć coś naprawdę solidnego, co będzie nam służyło naprawdę długo. Warto zawsze dobrze poszukać, poczytać opinie, popytać specjalistów, żeby wybrać coś, co naprawdę zda egzamin. Fajnie, żeby też nam się podobało, w końcu będziemy co dzień patrzeć na to ogrodzenie :D

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: destruction »

My również przymierzamy się do wymiany ogrodzenia w naszej posesji - myślę, że zdecydujemy się na bloczki ogrodzeniowe od firmy Kost-Bet. Mają w swojej ofercie sporo różnych bloczków i wydaje mi się, że najlepiej w otoczenie wkomponowałyby się bloczki Royal. Z tego co widzę, to są dostępne w dość niskiej cenie, dlatego wydaje mi się, że byłaby to bardzo opłacalna inwestycja.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: piotrowska »

Przymierzam się do wymiany ogrodzenia bo póki co mamy tylko starą siatkę która miała być tylko tymczasowa, założona na okres budowy. Jednak bardziej podoba mi się to co ma w ofercie Wiśniowski, zwłaszcza ogrodzenie z kolekcji Lux bardzo by u nas pasowało

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: karol3222 »

Kilka tygodni temu dowiedziałem się o ogrodzenia palisadowe . Kto skorzysta z tej oferty to na pewno bardzo dobrze zrobi.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem ogrodzenia, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Siat-Stal - hurtownia ogrodzeń , która specjalizuje się w najróżniejszych siatek ogrodzeniowych. Sam zdecydowałem się skorzystać z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrodzenie łupane

Post autor: czoko752 »

Takie ogrodzenia to dobry wybór bo sam takie mam i chwalę sobie. Ale chcę zmienić teraz taras i jego wystrój, tutaj https://gardenspace.pl/ciekawe-meble-tarasowe oglądałem już jakie aranżacje będą najlepszą opcją i powiem wam że ciężko się jednak zdecydować konkretnie.

ODPOWIEDZ