karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: karol3222 »

Bardzo mnie interesuje ile osób skorzysta z bardzo dobrej oferty rehabilitacja po Covid-19 . Dużo osób powinno skorzystać z tej oferty.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: zuzula12 »

"Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów.



koszulki męskie producent
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: mojra »

Zdrowie jest bardzo ważne, to fakt. Ja akurat chodziłam do fizjoterapia Bydgoszcz rehabilitacjamolski/pl i również polecam. Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie, mają indywidualne podejście do pacjenta i szybkie terminy wizyt.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: anya »

Skoro mowa tutaj o takich kwestiach, jak rehabilitacja ursus , to możecie też polegać na Centrum Rehabilitacyjnym KINESI, gdzie naprawdę mają świetnie wyszkoloną kadrę oraz dobrze wyposażone gabinety/sale. U nich możecie wiele problemów zdrowotnych rozwiązać.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: bajobaj »

Aż tak bym nie powiedziała, że tego potrzebuję, ale na pewno niektóre problemy mi się po tym nasiliły. Moja dna moczanowa na przykład mocno daje w kość. Tutaj domowezrodlozdrowia/pl/dna-moczanowa-jak-leczyc-domowym-sposobem/ macie opisane, co to i jak leczę się w domu, do tego biorę leki. Mam nadzieję, że koniec końców będzie lepiej. Bardzo mocno na to liczę mimo wszystko.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rehabilitacja po Covid-19

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie zastanawiamy się nad tym by wybrać dla naszej babci dom spokojnej starości pod warszawą https://zoloboklasu.pl/ . Wydaje mi się, że to by było dobre rozwiązanie, ponieważ warunki są faktycznie porządne i co ważne personel bardzo dba o swoich podopiecznych

ODPOWIEDZ