Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Artykuły ogrodowe

Post autor: galaretek »

Zastanawiam się nad zakupieniem metalowych artykułów, dlatego szukam konkretnego sklepu, który posiada atrakcyjną ofertę. Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na pekabet.pl . Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? Z tego co widzę to mają oni spory asortyment i niezłe ceny. Może ktoś z was robił już tam zakupy?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi meblami w atrakcyjnej cenie, w tym np. stoły z krzesłami do kuchni . Jest to sklep, z którego oferty korzystałem niejednokrotnie i nigdy nie było problemów.

czoko752
Posty: 1028
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: czoko752 »

A jakie artykuły ogrodowe polecacie na taras? Bo ja tutaj gardenspace/pl/lampy-tarasowe-stojace znalazłem ciekawe stylowe lampy stojące które od razu mi się spodobały. Chyba je zamówię, będą pasować mi do mebli bo jednak mam tego typu właśnie je.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: RobertOsm »

Jeżeli mowa o wyposażeniu ogrodu to nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć w nim grilla :) Ja w tym roku zainwestowałem w grilla gazowego no stwierdziłem, że jedzenie jest dużo zdrowsze :) Spory wybór znalazłem w sklepie koler/pl/sklep/ i wlaśnie tam zakupiłem ;) Bardzo zadowolony jestem. Witdac, że sprzęt solidny i posłuzy mi przez lata :D

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o ogród to pomyśl o tym aby stworzyć taras lub zbudować ogród zimowy a jedno i drugie masz w ofercie tego producenta drutex/pl/ Działa on na rynku od wielu lat i jest gwarancją wysokiej jakości. Na pewno dzięki nim efekt końcowy pozytywnie cię zaskoczy.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: mojra »

Jak myślicie o zakupie szklarni to polecam ofertę botanic/com/pl/ Szklarnie ogrodowe, podobnie jak osłony z folii, pozwalają wydłużyć sezon upraw. Szklarnie są jednak znacznie bardziej trwałe, a uzyskiwane w nich efekty uprawowe są znacznie lepsze niż pod osłoną z folii.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: mrozek »

Jeżeli interesuje Was także architektura ogrodowa to koniecznie zajrzyjcie też na tą stronę: http://ogrodolandia.i-koszalin.pl/ . Znajdziecie tam bardzo wiele propozycji do ogrodu. Myślę, że takie propozycje spodobają się także Wam.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: Pono »

Myślę o zakupie małej szklarenki albo chociaż foliaka. Dałoby mi to możliwość wcześniejszego wysiewania moich ulubionych kwiatów i wysadzania ich do gruntu gdy będą dobrze rozwinięte i gotowe do kwitnienia. Tak robi moje sąsiadka. Kupuje nasiona kwiatów w ogrodniczym sklepie internetowym plantet.pl, wysiewa jak najwcześniej i gdy wysadza je w początkach maja większość wiosennych kwiatów już kwitnie. https://plantet.pl/milek-letni-szkarlat ... 1g-nasiona
Obrazek

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: RobertOsm »

Gdybyście szukali części zamiennych do sprzętu ogrodniczego to warto zerknąć na ofertę sklepu https://swiateksklep.pl/stacyjki-do-traktorkow-kosiarek . Mają bogaty asortyment i konkurencyjne ceny.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Artykuły ogrodowe

Post autor: zuzula12 »

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę producentów najróżniejszych wyrobów z drewna, w tym np. skrzynia ogrodowa drewniana do domu i ogrodu.

ODPOWIEDZ