Awatar użytkownika
Soki
Posty: 87
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: Soki »

Zastanawiasz się nad wyborem kostki brukowej do ogrodu? Według mnie zdecydowanie dobrym pomysłem będzie wybór tej kostki płukanej https://www.jadar.pl/19-faq/63-kostka-plukana.html . Sam skorzystałem właśnie z ich oferty i muszę Ci powiedzieć, że było warto! Prezentuje się ona naprawdę świetnie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

postzunia
Posty: 46
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: postzunia »

Wszystko zależy opd tego w jakim stylu prowadzisz ogród, lub jak masz wykonczony dom przy ogrodzie, wiele zależy od koloru więc jak nie chcesz popełnić Faux Pas to polecam zainteresować sie stroną bruk-bet/pl/warto-wiedziec/kolory-kostki-brukowej-jaki-wybrac-i-czym-sie-kierowac Gdzie znajdziesz ciekawe wskazówki na wykończenia kostką brukową

emiliakozak
Posty: 24
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że wszystko zależy od stylu jaki chcecie tam mieć. Są różne możliwości np. układanie wzorów czy zastosowanie kolorowej kostki. Najważniejsze jednak jest precyzyjne układanie kostki brukowej. Kraków to miejsce, gdzie swoje usługi wykonuje firma Stone. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie w decyzji, gdyż są specjalistami i mają sporą wiedzę i doświadczenie w tym temacie.

Monika
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: Monika »

A jeśli chodzi o taras, to lepsza będzie Waszym zdaniem taka właśnie kostka brukowa, czy może trwałe i solidne płyty betonowe od firmy fabrykatarasow/pl/? Co jest Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?

anik2
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: anik2 »

Szukając kostki do ogrodu przeglądałam różne oferty, lubię mieć wybór zanim podejmę konkretne decyzje. Ostatecznie wybrałam od Jońca kostkę łupaną, nawet w kolorach mają ciekawy wybór. Można wybrać jeden lub łączyć różne ze sobą. To już jak kto woli. Na takie obejścia, placyki czy alejki materiał idealny. Na tle zieleni ładnie się wyróżnia.

ODPOWIEDZ