majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wybór projektu domu

Post autor: majsterka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego projektu domu. Nie wiem tylko z jakiej pracowni go wziąć bo wiem, już że chce gotowy projekt domu. Przeglądałam tutaj ajrstudio/pl/projekty/projekty-gotowe/ już kilka fajnych projektów, ich wizualizacje bardzo mi się spodobały. Komuś z was też cos wpadło w oko? Jakie domu budowaliście?

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Wybór projektu domu

Post autor: Betka89 »

Mi bardzo spodobały się projekty domów parterowych - domywstylu/pl/domy-parterowe/ Wyglądają bardzo nowocześnie, a zarazem przytulnie. Układy pomieszczeń są bardzo sensowne i na pewno nie zabraknie powierzchni. Akurat jest promocja i zniżki na projekty, więc warto je przejrzeć.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Wybór projektu domu

Post autor: anya »

Zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na tanie projekty u firmy mgprojekt/com/pl/tanie-projekty . Tam na prawdę można znaleźć coś idealnego dla siebie i na miarę swojego potrzeba. Zobaczcie przykładowo na projekty- chatka 2 czy też szarejka. Czyż nie są super?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wybór projektu domu

Post autor: grażynka011 »

Czy budował ktoś z was dom według projektu mgprojekt/com/pl/kasia-4 ? Szczerze mówiąc przeglądając mnóstwo różnych ofert ten jednak najbardziej przypadł mi do gustu, więc sami zastanawiamy się nad jego realizacją, budownictwo jest solidne, bardzo funkcjonalne

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wybór projektu domu

Post autor: czoko752 »

Odkąd znalazłem domy parterowe na sprzedaż w ofercie poralu pokato, przestałem myśleć o budowie domu. Na portalu jest taki szeroki wybór i jednocześnie duża różnorodność domków, że na pewno uda mi się kupić coś idealnego dla mnie.

ODPOWIEDZ