zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: zuzula12 »

Staram się dbac o mój ogród, dlatego często zamawiam różne krzewy owocowe i drzewka owocowe z mojej ulubionej szkółki roślin. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór najróżniejszych roślin.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: sokol »

Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na rośliny całoroczne. Takie rośliny będą się pięknie prezentować niezależnie od pory roku. Jeżeli nie wiecie, jakie to rośliny, to zachęcam do lektury artykułu na blogu Ogrodolandii: ogrodolandia/pl/kwiaty-na-balkon-caloroczne . Tam znajdziecie wiele inspiracji i pomysłów.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o rośliny do ogrodu to ja mam wiele i różne rodzaje bo chciałem mieć różnorodność. A tutaj gardenspace/pl/stoly-ogrodowe zamawiałem stół do niego, duży i solidny. Producent ma meble wysokiej jakości jakbyście takich potrzebowali.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: czoko752 »

A słyszeliście o zbiornikach betonowych na deszczówkę? W ostatnim czasie bardzo zainteresowały mnie takie rozwiązania, bo są nie tylko ekologiczne, ale jeszcze lepiej pozwoliłyby mi zadbać o zgromadzone w ogrodzie rośliny. A trochę ich już się nazbierało ;) Podoba mi się, że np. tutaj gizozbiorniki/pl/ dostępne są rozwiązania i podziemne i naziemne, dzięki czemu wiem, że nie muszę "demolować" mojego ogrodu, wystarczy tylko sprytnie zakamuflować zbiornik wśród roślinności.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: Pono »

"W zeszłym roku u sąsiadów w ogrodzie widziałem pięknie kwitnącą cynobrówkę. Znalazłem cebulki tej rośliny do kupienia w sklepie Legutko/pl. Jej inna nazwa to Kroksomia ogrodowa, bo ma ma zapach szafranu, zwłaszcza po wysuszeniu. Stąd jej taka nazwa od słowa greckiego krokos – szafran raz osme czyli zapach. esklep.legutko/com.pl/krokosmia/2174-krokosmia-georgr-davison--5903837717033.html

https://www.esklep.legutko.com.pl/6833-large_default/krokosmia-georgr-davison-.jpg[/img]
"

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: Raksima »

Sama bardzo lubię kwiaty, mam ich mnóstwo w ogrodzie. Ostatnio znajoma namówiła mnie na na zakup donic i ozdób ogrodowych z piaskowca piasmar/com/artykuly-ogrodowe-z-piaskowca Ładnie w takich donicach wyglądają kwiaty wiszące, dodatkowo ozdoby w ogrodzie, czy fontanna z piaskowca pięknie sie prezentuje.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: milena49 »

A stosujecie w ogrodzie agrowłókniny? Jeśli nie to polecam. Mają one wszechstronne zastosowanie. Tu ogrodniczy/com/agrowlokniny-agrotkaniny macie spory wybór takich produktów. U mnie sprawdzają się na rabatach - zapobiegają wzrostowi chwastów. Więc to mega wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: matea »

dobór odpowiednich roślin do ogrodu to podstawa. wszystko zależy od tego jakie mamy podłoże czy jak nasłonecznione jest to miejsce,. według mnie takie prace warto zlecać profesjonalistom, jak Ci z firmy Trawarica trawarica/pl/. Kompleksowa oferta, indywidualne podejście do klienta i terminowa realizacja wszystkich zamówień. Warto skorzystać tym bardziej, ze ceny mają tu wyjątkowo konkurencyjne.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja ostatnio kupiłam bardzo ładne krzewy ozdobne od skibiccy/pl/ . Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupu, wyglądają świetnie i ich cena nie była wcale wygórowana

ODPOWIEDZ