anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: anik2 »

Jak jest ogród to rośliny muszą być, dużo roślin. Przynajmniej ja mam taki plan u siebie. Jeszcze trochę, niech się tylko ciepło zrobi to będzie można ruszyć z pracami w ogrodzie. Jak z Jońca brałam kostkę łupaną w ubiegłym roku to widziałam, że też mają takie gazony ogrodowe do roślin. Fajne, bo oryginalne. Niby jak donice, ale też można je łączyć ze sobą. Mam już nawet pomysł na taki skalniak z nich. Mniej więcej muszę przeliczyć ile sztuk będę potrzebować.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: synia »

Na tej stronie sklep.wolf-garten/pl można zakupić różnego rodzaju mieszkanki traw. Oczywiście mają tam również inny asortyment. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, bo można tam zrobić kompleksowe zakupy. Miejsce jest naprawdę godne uwagi. Na pewno plusem jest to, że zamówienie składa się online.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: postzunia »

Ja w ogrodzie mam już wystarczająco dużo roślin, teraz szukam jakiś udogodnień i elementów architektury miejskiej. Bardzo spodobała mi się oferta strony jaką jest konarch/pl/produkt/lawki/lawki-stalowe/lawka-art-1002/ Mam nadzieję że uda mi się zrobic tutaj zakupy, taka ławka byłaby idealna przy moim oczku wodnym.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: wąż »

Ogólnie powiem tak, ze najlepiej do ogrodu zainwestować w centrumnawadniania/com wg mnie mają naprawde dobre ceny i solidną jakość produktow do samodzielnego montażu

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: erica »

W sumie wiecie, gdzie jeszcze możecie sprawdzić rośliny do ogrodu ? Na stronie pokato/pl. Jest to portal ogłoszeniowy na którym można znaleźć praktycznie wszystko... Także wydaje mi się, że tam możecie wpaść na ciekawe i zarazem korzystne oferty.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: kubek201 »

Wszystko zależy co konkretnie potrzebujecie. Jeśli chodzi o krzewy liściaste, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj wszystkodlaogrodu/pl/kategoria-produktu/krzewy/krzewy-lisciaste/berberysy/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Między innymi dostępny jest tam berberys, który fajnie się prezentuje.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: czoko752 »

Każda roślina potrzebuje być hodowana na dobrej jakości podłożu, wtedy rozwija się jak trzeba i jest w dobrej kondycji. Tutaj lovethegarden/com/pl-pl/produkty/podloza macie takie ziemie, można zamówić je w dobrej cenie. Zobaczcie jaki wybór ich tam mają.

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: Kuleszówka »

"Zgadzam się co do tego, że jakość podłoża ma fundamentalne znacznie dla rozwoju roślin, które chcesz mieć piękne w swoim ogrodzie. W sposób szczególny dotyczy to upraw warzyw i owoców. Przecież w tym co zbierzesz z warzywnika do jedzenia będzie to, co roślina wyciągnęła z ziemi. Oczywiście nie należy zapominać, że nasiona muszą być jak najlepszej jakości, żeby miały jak najwięcej sił witalnych na starcie. Ja wybieram zwykle nasiona ze sklepu Legutko esklep.legutko/com/pl/bob-/311-bob-jankiel-bialy-.html

[img]https://www.esklep.legutko.com.pl/5009-large_default/bob-jankiel-bialy-.jpg[/img]
"

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: Bakeneko »

pamietajcie jeszcze o systemaach nawadniających centrumnawadniania/com/242-gotowe-zestawy-nawadniania one naprawde bardzo fajnie potrafią ogarnac nasze rosliny

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rośliny do ogrodu

Post autor: mojra »

Nie każdy z nas mieszka w domu i ma dostęp do ogrodu. Natomiast do lasów, ma już dostęp każdy. I tutaj ciekawym tematem są lasy państowe i prywatne. Jesli chcecie bliżej przyjrzeć się temu problemowi, to polecam artykuł posadzimy/pl/blog/lasy-dobro-wspolne-czy-wlasnosc-prywatna/

ODPOWIEDZ