IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Altana ogrodowa

Post autor: IgnacyK »

Lepiej zrobić altanę ogrodową murowaną czy drewnianą? Co myślicie?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Altana ogrodowa

Post autor: mojra »

My mamy drewnianą i bardzo polecam :) W tym roku planuję też kupić basen ogrodowy. Rozglądam się własnie za czymś, sporo czytam na ten temat. Na pewno ważną kwestią są też zadaszenia basenowe Nie ukrywam, że pod tym względem zależy mi głównie na jakości.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Altana ogrodowa

Post autor: Safira »

Jeśli chodzi o typowe zadaszenia drewniane na przykład na taras ,czy balkon to bardzo ładnie zrobi zakład stolarski-zaklad/pl/ Mnie robili dosyć duże zadaszenie na taras od strony południowej, wraz z pergolami. Genialna sprawa na ciepłe dni. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług ,wszystko bardzo stabilnie zrobione i bardzo ładnie się to prezentuje.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Altana ogrodowa

Post autor: czoko752 »

U mnie na ten moment najważniejsze jest stworzenie tarasu, no i właśnie zastanawiam się nad tym, co będzie najlepiej pasowało. Wiem, że wiele informacji na temat różnych tarasów można szukać sobie na stronie extrawalcz/pl/pl/656_materialy_partnera/2301_odmien_swoj_taras_razem_z_nami.html . Polecam rozejrzeć się co i jak!

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Altana ogrodowa

Post autor: zuzula12 »

"Jeżeli chodzi o mnie, to spędzam sporo wolnego czasu w ogrodzie, ponieważ chcę, aby prezentował się on jak najlepiej.



kubek walentynkowy
"

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Altana ogrodowa

Post autor: sokol »

Widziałam wiele modeli różnych altan w sklepie internetowym Ogrodolandia. Jedną z nich jest na przykład taka wiata - drewniana altana Flora: https://ogrodolandia.pl/drewniana-altana-flora . Myślę, że taka altana to świetne zadaszenie przed słońcem oraz deszczem.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Altana ogrodowa

Post autor: Remontowa »

Planując budowę altany drewnianej, kluczowe jest wybranie drewna o wysokiej jakości. Można je nabyć bezpośrednio od producenta, co zapewnia zarówno dobrą cenę, jak i pewność pochodzenia materiału. Polecam firmę dostępną pod adresem https://tartakgalka.pl/. Jest to polski producent oferujący szeroki wybór desek, tarcicy, kantówek oraz innych elementów drewnianych, które będą doskonałe do realizacji Waszego projektu.

ODPOWIEDZ