majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Zakupy internetowe w black friday

Post autor: majsterka »

Teraz wszystkie zakupy robi się głownie w sieci bo większość sklepów zamknietych a że zbliża się black friday to pojawią się też różne promocje. Z tego co czytałam tutaj gazetka-24/pl/black-friday , to bardzo opłaca się kupić wiele rzeczy. Tylko w jakim sklepie największe promocje ?

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: czoko752 »

Ja w te zakupy właśnie to kupiłem tutaj gardenspace/pl/altana-tarasowa altanę na mój taras która właśnie na wiosnę będzie gotowa i wtedy ją zamontuję u siebie. Mają dobrą ofertę na takie altany więc wam polecam ją sprawdzić.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: bonyard »

Czasami w ten dzień faktycznie bywa taniej, ale trzeba uważać bo różną sklepy uprawiają politykę i czasami te promocje wcale nie są prawdziwe. Ja tam wolę sklepy jak np. ta księgarnia taniaksiazka/pl/seria/jezus-jest-z-nami gdzie przez cały rok można znaleźć promocje na różne tytuły. Teraz w atrakcyjnych cenach można kupić podręczniki

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: majsterka »

W jakich miejscach zazwyczaj robicie zakupy jeżeli chodzi o internet i ciuchy ? Bo ja chciałabym skupić się na jednym miejscu, by mieć rzeczy do domu i też coś dla siebie. Wstepnie to tutaj estilex/pl/44-kobieta udaje mi się właśnie robić takie zakupy ale moze podpowiecie jeszcze jakieś miejsca.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: mojra »

Przy takim szale zakupów można naprawdę łatwo paść ofiarą oszustwa czy kradzieży, więc powinniście być naprawdę bardzo ostrożni. Odkąd stosuję się do tych rad businesspl/com/index.php/informacje-prasowe/18975-kilka-wskazowek-dzieki-ktorym-zadbasz-o-bezpieczenstwo-swoich-zakupow-online to czuję się naprawdę bezpiecznie i mam pewność, że zakupione rzeczy do mnie dotrą.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: matys »

Oj, to się czasem udaje, ale ja chętnie oglądam oferty tych sklepów i okazuje się, że oni wcale nie dbają o naszą korzyść, a o swoją. Podnoszą ceny przed black friday, a potem koniec końców nie ma już takich mega promocji, ale coś tam ogólnie jest. No, a belbazaar ogólnie ma zawsze dobre ceny na świetne dekoracje. Warto o tym pomyśleć moim zdaniem.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: bajobaj »

E, no ja rozumiem, że są promocje, ale nie ma co przesadzać w tym względzie. Wychodzi na to, że czasem to warto jednak kupować niekoniecznie nowe przedmioty. I tak na przykład używane piece centralnego ogrzewania nas interesują. Okazuje się, że nasz jest do wymiany, a nie można ogólnie się męczyć z ich ogrzewaniem, zwłaszcza skoro zima idzie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: zuzula12 »

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z akcesoriami oraz dekoracjami do domu, to polecam Wam firanki oraz inne produkty z oferty tego sklepu. Według mnie mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór produktów.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: grażynka011 »

My jeszcze wcześniej kupiliśmy bardzo dobry bezprzewodowy odkurzacz roomba. Dzięki niej teraz w naszym domu jest perfekcyjnie czysto także to był doskonały zakup. Również cena nie należała do wygórowanych

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zakupy internetowe w black friday

Post autor: mojra »

Bez względu na okazję i okoliczność, ja zawsze zaglądam na: czywartokupic.pl Dzięki temu wiem, czy produkt który wpadł mi w oko, jest wart zakupu.

ODPOWIEDZ