deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Rośliny

Post autor: deborah »

W jakim centrum ogrodniczym polecacie kupić oryginalne rośliny Kraków? Chciałabym urozmaicić swój ogród o piękne iglaki.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Rośliny

Post autor: synia »

Na pewno tutaj sklep.wolf-garten/pl/mieszanki-nasion-traw-i-nawozy.html warto sobie zerknąć, jeśli poszukujecie mieszanek trwa do swojego ogrodu. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Znajdziecie tam również nawozy oraz narzędzia do pielęgnacji. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. Ogród musi nie tylko ładnie wyglądać, ale też być łatwy w utrzymaniu.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Rośliny

Post autor: bajobaj »

Ja to Wam powiem, że lubię rządzić w ogrodzie mojej mamy, a na swojej działce jakoś tak nic zrobić nie mogę. Po prostu nie wiem, nie mam do tego jakoś weny. A już znalazłam sobie taki egarden24/pl/ sklep ogrodniczy z tanim wyposażeniem. Nie wiem, jak mogę się zmotywować ;) . Może mi jakoś pomożecie?

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Rośliny

Post autor: Malina »

"""Zanim weźmiemy się za sadzenie czy sianie roślin w swoich przydomowych ogródkach,warto zasięgnąć rady profesjonalisty.Pani Marta Radula poprzez swoją stronę odpowiada na wszystkie pytania zainteresowanych,oferuje też pomoc przy projektowaniu ogrodu,jego aranżacji i ładnego wyglądu.

Jest to osoba godna zaufania,energiczna i ma głowę pełną pomysłów,a projektowanie ogrodów w lublinie stało się jej pasją i sposobem na życie.
"""

kingazajac63
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 12, 2020 10:10 am

Re: Rośliny

Post autor: kingazajac63 »

Ja często szukam informacji o roślinach w sieci. Natrafiłam na tego bloga ogrodolandia/pl/pl/n/list i jestem zachwycona jest super mają tam wszystko wyjaśnione na temat roślin i nie tylko. Polecam serdecznie osobom, które chcą posiąść trochę ogrodowej wiedzy.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Rośliny

Post autor: Kreśka »

Ja się teraz przygotowuje do wiosny i zadbania o mój ogródek :) Na sklepdaglezja/pl/blog/jak-wysiewac-pomidory-w-domu-i-kiedy-rozsadzic-je-do-gruntu.html fajnie jest poczytać o pomidorkach, swoje warzywa to coś super! nie mogę się doczekać

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Rośliny

Post autor: Monika »

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad wyborem odpowiednich roślin do Waszego ogrodu, to polecam zajrzeć na stronę porady.rybnik/pl/. Znajdziecie tak kilka ciekawych artykułów właśnie na takie tematy związane z ogrodem ;)

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Rośliny

Post autor: Pono »

Mój ogród właśnie zaczyna zakwitać. Jeszcze w lutym i marcu planowałam co będę chciała mieć w ogrodzie. Zamawiałam przez Internet nasiona ze sklepu Legutko, bo te zawsze mi się dobrze sprawdzały. Oczywiście nie mogłam od razu wszystkiego wysiać do gruntu. Na tarasie zrobiliśmy mały rozsadnik. To co można było siać do gruntu siałam dopiero w kwietniu. Po ostatnich majowych mrozach zaczęłam wysadzać do gruntu rośliny z rozsadnika. Już dziś zerwałam do surówki pierwsze liście sałaty esklep.legutko/com/pl/domowy-ogrod/2318-salata-patio-mieszanka-odmian.html

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rośliny

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na sklep panilaka/pl/ tutaj jest wiele mieszanek nasion i roślin. Odnajdą się tu zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Macie mnóstwo sprawdzonych produktów ale też rad i ciekawostek na blogu. Sprawdźcie polecam.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Rośliny

Post autor: majsterka »

Też chciałabym w swoim ogrodzie mieć wiele różnych roślin. By było tak kolorowo i pieknie. Zastanawiałam się nawet czy nie dokupić sobie tutaj e-sas/pl/zielonydom/ogrod-2/uprawa-roslin/nasiona/nasiona-kwiatow/cebule-kwiatowe, jakiś nowych cebulek kwiatowych by jeszcze bardziej urozmaicić mój ogród.

ODPOWIEDZ