majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Fajne kosmetyki

Post autor: majsterka »

Bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych (i nie tylko) znajdziecie w drogerii internetowej Yasmeen yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/al-ward-al-musk/ Tu możecie zamówić produkty sprawdzone bardzo dobrej jakości. Obecnie wiele kosmetyków jest na promocji więc można je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: Grazka123 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to ja wam polecam te ze strony tiande.shop/pl/sheep-placenta Ja sama ich używam i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem to najlepsze ksmetyki jakie miałam do tej pory ponieważ moja skóra p0o nim jest bardzo gładka i elastyczna. Polecam

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: wesołek »

Nie wiem czy akurat kosmetyki mogą być fajne. Ale to już kwestia bardziej indywidualnego podejścia do tego tematu. Dla mnie przede wszystkim liczy się to aby kosmetyki były bardzo dobrej jakości. Dlatego też staram się kupować tylko takich marek. Przez co troszkę mi się tych kosmetyków nazbierało, ale cóż. Więc jak szukałam czegoś nowszego do makijażu to trafiłam na tę stronę taniomania/pl/t/organizery-na-kosmetyki i tak sobie pomyślałam, że może faktycznie taki organizer na kosmetyki mi się przyda.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: synia »

A tutaj ziaja/com/c/toniki-715 już zaglądaliście? Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy. Ten sklep oferuje wiele różnych kosmetyków. Oczywiście zakupy można tam robić online. Dzięki temu bezpiecznie zaopatrzycie się w to, co potrzebujecie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: dolores »

Ja na razie korzystałam z kosmetyków od cannabefit/pl/index.php/produkt/usteczka-pomadka-cbd-12g-3-360mg/ zwłaszcza pomadki na zimę od nich używałam, bo ona potrafiła moje usta zregenerować dosyć szybko

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: kubek201 »

Na tej stronie lavandin/pl/pl/menu/tusze-do-brwi-866.html znajdziecie między innymi tusze do brwi. Jest tam wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o różnego typu kosmetyki. Warto zaopatrywać się online, bo jest to naprawdę super rozwiązanie. Nie trzeba nigdzie chodzić. Trzeba kompleksowo zadbać o swoje bezpieczeństwo.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: wąż »

ja kupiłam całkiem niedawno oleje od konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 mają całkiem fajną cenę i naprawde konkretna oraz wysoką jakość produktów. Jestem z nich bardzo zadowolona

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: bajobaj »

No mam tam trochę kosmetyków, ale wydaje mi się, że najpierw będę musiała przemyśleć zadbanie o siebie wewnętrznie. Na pewno czegoś mi brakuje i ja nie wiem czego. Może spróbuję z czymś takim jak kolagen w tabletkach kolagen/pl/i100,kolagen-tabletki.html . ?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: milka »

Bardzo fajne naturalne kosmetyki bez problemu kupisz tutaj madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ-152.html To internetowa drogeria z błyskawiczną dostawą i bardzo dobrymi cenami. Ja właśnie zastanawiam się nad nowymi kosmetykami do makijażu. Chcę zacząć się malować na co dzień. Od kilku dni oglądam filmiki makijażowe i ćwiczę.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Fajne kosmetyki

Post autor: czoko752 »

Dla mnie niezastąpiony jest podkład Eveline Wonder Match. Uwielbiam go za krycie i to jak naturalnie wygląd na twarzy. Długo też utrzymuje się na skórze, a więc polecam.
Obrazek

ODPOWIEDZ