majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Moda

Post autor: majsterka »

Ja lubię sama kombinować z modą. Często szukam ciekawych i oryginalnych ofert na internecie, ostatnio trafiłam nawet na doskonałą propozycję na stronie estilex/pl/nowe-produkty . Mają śliczne i stylowe ciuszki w niezwykle korzystnych cenach. Cenię sobie ten sklep ponieważ, mają oferują produkty w naprawdę wysokiej jakości.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Moda

Post autor: paździoch »

Ja to nigdy nie byłem na czasie z modą. Pomimo tego, że żona cały czas próbuje to zmienić, to ja dalej nie za bardzo znam się na modzie. Ale ostatnio w sklepie peela/pl/ kupiłem trochę rzeczy, głównie bieliznę..

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Moda

Post autor: majsterka »

Teraz dobrze jest znaleźć jakieś fajne botki na wiosnę . Pogoda robi się coraz ładniejsza i warto też modnie wyglądać. Dobrze jak zerkniesz sobie na jakieś modowe inspiracje mybaze/com/pl/kobieta/poradnik/wygodne-i-stylowe-botki-damskie-na-wiosne/ .Teraz dobrze jest znaleźć jakieś fajne Teraz dobrze jest znaleźć jakieś fajne

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Moda

Post autor: AsiaS »

Moim zdaniem super pomysłem na prezent dla drugiej osoby będzie elegancki zegarek lub inne dodatki, który możecie znaleźć na pepegi.eu/firm-pol-1538574768-Michael-Kors.html od marki Michael Kors :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Moda

Post autor: Bakeneko »

ogólnie fajnie jest jeszcze dodatkowo produkt etui na karty i banknoty wg mnie fajnej jakości mają te produkty i w dobrej cenie

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Moda

Post autor: zuzula12 »

"Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Czy korzystacie ze sklepów internetowych?





radomka kajaki
"

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Moda

Post autor: mojra »

Też zauważyliście, że teraz w modzie są dłuższe spódnice? Takie za kolano a nawet do kostki? Widziałam kilka ładnych wzorów takich spódnic w sklepie tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Spodnice-169.html i właśnie się zastanawiam nad zakupem. Nie wiem tylko czy wybrać jednokolorową czy może jakieś wzory?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Moda

Post autor: milka »

Jeśli szukasz męskich koszulek na lato to tutaj wadowice24/pl/nowe/polecamy/14128-czarna-koszulka-meska-na-lato-ktora-warto-wybrac.html znajdziesz ciekawe propozycje. Ja dla męża zamówiłam dzisiaj kilka koszulek i spodnie. On niestety jest anty modowy i jak ja nie ogarne jego szafy to będzie chodził w tym co ma aż sie te ubrania nie rozpadną :P Wasi faceci też tak mają?

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Moda

Post autor: czoko752 »

Super wykonać sobie przedłużanie rzęs! Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście takiego zabiegu wykonanego, to wejdźcie na stronę make-life-harder/pl/uroda/olsniewaj-spojrzeniem-czyli-dlaczego-warto-przedluzyc-rzesy/ , aby jak najwięcej o tym przeczytać. Zawsze to dodatkowa wiedza!

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Moda

Post autor: dolores »

Ostatnio bardzo polubiłam nosić leginsy :) Dostępne są w przeróżne modele, kolory i wzory. Świetnie się je nosi, są komfortowe. Do wyboru mamy bardziej sportowe modele jak i eleganckie. Możecie je znaleźć na yups/pl/pol_m_Odziez_Spodnie_Leginsy-228.html

ODPOWIEDZ