matys
Posty: 68
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: matys »

A widzicie, ja myślę o obsadzeniach, bo tego akurat to nie mamy. I tutaj euroogrod/com/pl/pol_m_Agrotkaniny-siatki-i-folie_Folie-_Folia-ogrodowa-11122.html znalazłam folię, która nam w tym pomoże. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego , że wiele osób to stosuje przeciwko kretom. I ja też tak tego użyję właśnie.

czoko752
Posty: 70
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: czoko752 »

Co do ogrodu i tarasu to tutaj gardenspace/pl/meble-wypoczynkowe-na-taras macie ofertę na stylowe i solidne meble wypoczynkowe na taras. Wybór duży więc na pewno znajdziecie coś co się wam spodoba i będzie pasować do aranżacji jaką macie.

tonga
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: tonga »

Meble to jedno ale warto też wcześniej pomyśleć o roślinności :) Ja już zrobiłam rozeznanie w internecie i okazuje się, ze piękne a do tego niedrogie rośliny ogrodowe można kupić na serwisie ogłoszeniowym Pokato :) jest tu też wiele ogłoszeń związanych z meblami czy narzędziami, które przydadzą się w każdym ogrodzie :)

paździoch
Posty: 87
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: paździoch »

Moim zdaniem najlepsze meble ogrodowe to są te z wikliny. To świetny materiał! Kupiliśmy takie w sklepie wiklinowa-wies/pl/ rok temu i świetnie się trzymają.

Bajeczna
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Bajeczna »

"Meble ogrodowe warto kupować poprzez serwis Ceneo ceneo/pl/Meble_ogrodowe_i_akcesoria

Jest w nim tysiące ofert na meble z każdego niemal zakątka Polski.Dobre,atrakcyjne ceny,wyjątkowe meble,mogą szybko stać się naszą własnością.

Kupując meble,warto zwrócić uwagę na ich nie tylko wygląd,ale też solidne wykonanie i ich odporność na warunki atmosferyczne.
"

szymonek
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: szymonek »

No tu warto postawić na jakość, bo różne warunki atmosferyczne to dodatkowe obciążenie dla takich mebli, a warto, by te nie tylko wytrzymały kilka lat ale też i by przez ten okres dobrze wyglądały. Tu polecam zapoznać się z ofertą dominova/com/pl/lezaki-wloskie-cat-163 gdzie każdy dopasuje coś pod własny styl, wizję.

synia
Posty: 129
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: synia »

Spójrzcie sobie tutaj https://www.lawkaogrodowa.pl/zestawy-mebli na zestawy mebli ogrodowych. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Trzeba sprawdzić ile mamy miejsca i wybrać taki zestaw, który będzie odpowiedni do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych, bo każdy przecież ma konkretny budżet.

postzunia
Posty: 46
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: postzunia »

Ja meble już mam ale poszukuję do altanki wentylatora podłogowego na gorace dni, nie mam klimy zresztą kto w altanie montuje klimatyzacje? :D Widziałem na stronie https://shoperly.pl/pl/wentylatory-domowe-408/ Takie wentylatory i szczerze się nad nimi zastanawiam.

majsterka
Posty: 179
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: majsterka »

ja sobie kupiłam do ogrodu świetne leżaki https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej dzięki aplikacji za jeden zapłaciłam tylko 119 zł, są bardzo wygodne, można sobie siedzieć lub rozłożyć do pozycji leżącej, uwielbiam się relaksować w otoczeniu kwiatów

ODPOWIEDZ