mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: mrozek »

Warto też wiedzieć, gdzie można zakupić architekturę ogrodową. Widziałam, że Ogrodolandia ma jej bardzo dużo w swojej ofercie: ogrodolandia.wwarszawie/pl/ . Uważam, że warto się rozejrzeć u nich.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: czoko752 »

Cudne rozwiązanie. Bardzo oryginalne i niespotykane, bo takich mebli nie znajdziemy wszędzie. Bardzo fajną i oryginalną ofertę można też spotkać na stronie focusgarden/pl/stoly-ogrodowe-c-26_29.html , gdyby ktoś z Was chciał coś dla siebie odpowiedniego znaleźć, więc tylko sobie sprawdźcie, co i jak! Mnie potrzebny jest stół ogrodowy i właśnie się rozglądam.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: zuzula12 »

Posiadam wiele różnych roślin oraz drzewek i staram się o nie dbać, dlatego regularnie odwiedzam portal e-florystyka/pl/kategoria/blog/ogrody/rosliny-ogrodowe/ , w poszukiwaniu wiedzy oraz inspiracji. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Milusińska »

Bardzo podoba mi sie gdy w ogrodzie znajduje sie basen dla tego w naszym również się pojawił .Zakupiliśmy nasz w mediaarena/pl/ mają tam bardzo fajny wybór zarówno basenów jaki i różnych niezbędnych rzeczy

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Mniejsza1999 »

"Najlepsze meble na taras i do ogordu znajdziecie tutaj - homms/pl/kategoria-produktu/ogrod/meble-ogrodowe/

Bardzo wygodne i trwałe wykonane z wysokiej jakości materiałów
"

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Korzeń »

Meble ogrodowe można zrobic według własnego konceptu z palet. Zobaczcie sobie na inspiracje tutaj https://pakobud.com.pl/meble-z-palet/ palety są też fajnym surowcem bo jesli sie je odpowiednio zaimpregnuje, to przetrwa lata, dodatkowo takie meble są stosunkowo tanie

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: NataliaZ4 »

A kupował ktoś może deski tarasowe w firmie Fabryka Tarasów? Spodobały mi się te https://fabrykatarasow.pl/sklep/111-103 ... color.html. Jakieś opinie?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych mebli lub wyposażenia do Waszych wnętrz, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu, gdzie znajdziecie m.in. łóżka z pojemnikiem 160x200 . Posiadają rozbudowaną ofertę, dostosowaną do różnych potrzeb klientów.

ODPOWIEDZ