majsterka
Posty: 179
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

prowadzenie magazynu

Post autor: majsterka »

Wiem, że takie prowadzenie nie jest łatwe. Dlatego musisz zastanowić sie co potrzebujesz przy takim magazynie. Wiem, ze bedą potrzebne ci palety euro. W wiekszych ilościach dostaniesz je tutaj saspalety/pl/ . Bo szukałam niedawno dla znajomych i udało mi się je tutaj znaleźć.

Monika
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Monika »

Prowadzenie własnego magazynu to nie lada wyzwanie. Na pewno trzeba taki magazyn odpowiednio wyposażyć. Jeśli chodzi o regały magazynowe, to można je zamówić na przykład w firmie amRACK, która działa na rynku już od dłuższego czasu :) Oferuje ona wysokiej jakości regały paletowe, półkowe, wjezdne i wiele innych :)

PatkaM
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: PatkaM »

Wszystko na spokojnie ogarniecie, bardzo pomocne jest oprogramowanie magazynowe, te pozwoli na wprowadzenie sporo automatyzacji i po prostu sprawne zarządzanie magazynem. Co do kwestii wyposażenie to sporo rzeczy powinno się znaleźć w waszych magazynach. Wózki widłowe już są załatwione? Tu firma Gizo na pewno bardzo dobrze się sprawdzi, my właśnie od nich mamy wózki i są świetne. Również można wynająć tu np. podnośnik nożycowy, koszowy.

bonyard
Posty: 65
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu w postaci regałów to najlepiej zamawiam je w tym miejscu https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-mag ... -1730.html . Przechodziłam pełno przypadków zawalania się regału dlatego wiem jak ważne jest zakupienie takich które wystarczą na lata

ODPOWIEDZ