Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Remontowa »

Prowadząc własny magazyn nie można zapominać o jego odpowiednim wyposażeniu. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia są elektryczne wózki widłowe mojbytom/pl/is,elektryczne-wozki-widlowe---jak-zadbac-o-nie-jesienia-i-zima,270925,828666.html , które umożliwiają przewożenie ciężkich ładunków w dowolne miejsce, ułożenie ich na regałach czy załadowanie i rozładowanie ciężarówek. Wózki doskonale sprawdzają się do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: emiliakozak »

Na pewno przydałoby się na magazynie wyposażenie go w elektryczne wózki paletowe. Bardzo dużą zaletą jest to, że są z powodzeniem podczas rozładunku palet bezpośrednio z naczep ciężarówek, gdyż dzięki niewielkim rozmiarom mogą na nie wjechać. Koszt ich zakupu jest dużo niższy niż wózki widłowe, a nie trzeba mieć na niego skończonego kursu, który uprawnia do kierowania.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: zuzula12 »

Musiałem przechować gdzieś moje meble oraz akcesoria z mieszkania, dlatego skorzystałem z usług przechowalnia warszawa . Przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony, poniewaz za rozsądną cenę uzyskałem wysoką jakość usług przechowalni rzeczy i mebli.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Remontowa »

Przede wszystkim należy zacząć od solidnego wyposażenia magazynu. Ważne jest to, by dobrać dobrać odpowiednie regały, które pozwolą na przechowywanie określonych towarów. Bardzo duży wybór regałów nowych i używanych oferuje firma regalsystem/pl . Z ich pomocą kompleksowo wyposażycie każdy magazyn i halę produkcyjną w niezbędne regały.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: milka »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że odzież firmowa to świetna reklama dla firmy! Dlatego my z mężem od jakiegoś czasu stawiamy na Polary z haftem loga i inne rzeczy z GQB. Nasi pracownicy noszą w pracy odzież z naszym logiem. Dzięki temu prezentują się bardzo profesjonalnie. Klienci zwracaja na to uwagę.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: bonyard »

Ostatnio znalazłam ofertę regałów magazynowych na stronie regaly.biz/ . Wydaję się dość atrakcyjna tym bardziej że jest możliwość dopasowania regału pod dany wymiar. Co myślicie o tej ofercie? Szukam już od jakiegoś czasu regałów które nie będą co chwila sprawiały problemu i nie będzie trzeba ich wymieniać co jakiś czas, jak to bywa w przypadku tanich regałów z marketów budowlanych

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: erica »

A co możecie mi powiedzieć, jak chodzi o wózki widłowe spalinowe ? Czy macie u siebie na magazynie takie sprzęty? Czy polecacie mi jakiś konkretny model? Bo ogólnie słyszałam, że są wózki na gaz i diesel... Także zastanawiam się teraz, które są wydajniejsze? Które lepiej się u mnie sprawdziłyby?

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Elka »

Myślę, że takie wózki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu. Także warto poszukać czegoś dla siebie. Tak samo jeśli chodzi o regały magazynowe wysokiego składowania - sprawdzą się w wielu magazynach i planując taką działalności trzeba poszukać dobrych rozwiązań w tym zakresie. Tutaj nedcon/pl/produkty/regaly-wysokiego-skladowania/ namiar na firmę, która ma funkcjonalne rozwiązania w tym temacie. Warto sprawdzić.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: czoko752 »

Prowadzę firmę produkcyjną i bałem się, że nie obejdzie się bez prowadzenia także magazynu. Całe szczęście wszystko niemal na bieżąco jedzie do klientów, a ja póki co potrzebuję niewielkiej ilości przestrzeni do magazynowania. Właśnie w tym celu zamierzam zdecydować się magazyn samoobsługowy oferowany pod adresem: gizobox/pl/ . Z czystym sumieniem polecam zapoznać się z ofertą, bo jest naprawdę bardzo korzystna. Magazyny są monitorowane i otwarte przez całą dobę, więc możesz z nich skorzystać kiedy tylko chcesz i nie martwić się o magazynowane rzeczy.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: milka »

Prowadząc magazyn powinieneś zadbac o odpowiednie oświetlenie. Tutaj memorymaster.edu/pl/oswietlenie-przemyslowe-normy-i-wymagania/ znajdziesz wskazówki jakie oświetlenie powinno być. Jakie są normy oraz wymagania. Każda firma powinna je spełniać.

ODPOWIEDZ