majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

promocje

Post autor: majsterka »

Zdarza wam się czasem polować specjalnie na promocje i okazje w sklepach internetowych by upolowac jakieś fajne okazje ? bo ja zauwazyłam, ze tutaj estilex/pl/promocje pojawiaja sie bardzo czesto fajne promocje.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: promocje

Post autor: Pono »

Wszyscy moi znajomi korzystają z promocji jak tylko mogą. To dobra metoda na oszczędzenie trochę grosza, gdy wszystko w strasznym tempie drożeje. Nie raz dzielimy się informacjami o ciekawych promocjach. Każdy ma blisko domu jakiś supermarket więc może korzystać z aktualnych gazetek promocyjnych. Teraz te wszystkie gazetki można obejrzeć na portalu egazetka/com co bardzo pomaga w planowaniu zakupów egazetka.com/groszek/gazetka-groszek-21-10-do-02-11-2021-gazetka-id4169/

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: promocje

Post autor: wesołek »

W sumie takie sprawdzanie gazetek to także jest zawsze jakieś rozwiązanie na oszczędzanie. Dlatego też może warto z czegoś takiego korzystać. A że między innymi teraz można zbierać punkty w cashbacku i zamieniać je na zniżki czy też pieniądze to oczywiście warto pomyśleć o takiej wtyczce jak net-pocket. W każdym bądź razie ja mam zamiar taką wtyczkę ściągnąć.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: promocje

Post autor: marina »

Wszystko, co jest związane z tańszymi zakupami bardzo mnie interesuje :) A na zbieranie różnych kuponów u nas w domu to jest prawdziwy szał. Poza tym ostatnio tez korzystamy z promocji cashbackowych na net-pocket. To super fajna sprawa.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: promocje

Post autor: milka »

Ja zawsze chętnie korzystam z promocji. Ostatnio robię też zakupy z aplikacją Provema - provema/com/ dzięki czemu mogę skorzystać z opcji cash back a także zniżek na gry na PS, miejsca prakingowe itd. Ta apka pomaga mi ogarnąć domowy budżet. Poza tym korzystając z niej pomagam napełnić psie miski w schorniskach.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: promocje

Post autor: tonga »

"
Ja zawsze chętnie korzystam z promocji. Ostatnio robię też zakupy z aplikacją Provema - provema/com/ dzięki czemu mogę skorzystać z opcji cash back a także zniżek na gry na PS, miejsca prakingowe itd. Ta apka pomaga mi ogarnąć domowy budżet. Poza tym korzystając z niej pomagam napełnić psie miski w schorniskach.
[/quote]


też chciałam właśnie napisać o tym narzędziu :) używam aplikacji Provema od kilku tygodni :) prosta w użyciu, praktyczna i naprawdę skuteczna. ułatwia kontrolowanie finansów osobistych i budżetu domowego.
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: promocje

Post autor: pośrednik »

Jakoś nie mam szczęścia do promocji. Ale trafiam na fajne oferty w niskich cenach. Np zobaczcie tu iokulary/pl/product-pol-52935-Okulary-Przeciwsloneczne-Solano-SS-50062-D.html Okulary przeciwsłoneczne, markowe dla dzieci. Ja wybrałem je dla syna. Myślę że będzie zadowolony. A popatrzcie na cenę - jest przyzwoita.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: promocje

Post autor: Kreśka »

Jak jesteście młodzi to zerknijcie na punkta/pl/akademia/ubezpieczenia-podrozne/karta-euro-26-opinie-fakty-czy-warto/ można w ten sposób naprawdę ogrom zniżek dostać!

ODPOWIEDZ