bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: bebefa »

No, a opłaca wam się kogoś takiego wziąć? Bo ja mam wrażenie, że taki projektant to jednak sporo kosztuje i można sobie niezłych problemów z nim narobić. No, ale to tylko moje zdanie. Może warto jest poszukać kogoś innego? Albo samemu sklep z roślinami wrocław odwiedzać i wybierać to, co najlepsze. Mi się wydaje, że to wcale zła opcja nie będzie, ale zrobicie, jak uważacie. Powodzenia.

mandarin
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:26 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mandarin »

polecam w ogóle korzystanie z usług profesjonalistów w tej dziedzinie. warto zainwestować i cieszyć się potem spokojnie i zdrowo rosnącymi roslinami przez długie lata. Jeżeli z okolic Lublina to polecam panią Magdę i projekty ogrodów w Lublinie. Bardzo fajne i nowoczesne projekty, z uwzględnieniem uwarunkowań terenu i marzeń oraz estetyki zleceniodawcy.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: kometka »

Miałam straszny problem ze znalezieniem basenu stelażowego prostokątnego. Po długich poszukiwaniach w internecie, w końcu znalazłam stronę dollo/pl/turystyka_i_ogrod/baseny_ogrodowe/baseny_stelazowe_prostokatne.html Tam znalazłam basen o odpowiedniej wielkości i to w prostokącie właśnie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mojra »

Jezeli szukacie cennych porad związanych z projektowaniem ogrodów, uprawy roślin itd, to polecam wam zajrzeć na portal: ladnydom Ja zawsze tuataj zaglądam, jak mam jakieś wątpliwości bądź szukam nowych pomysłów.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: czoko752 »

A jakie meble ogrodowe byście mi polecali zamówić do nowoczesnego ogrodu? Znacie jakichś dobrych producentów? Przeglądałem oferty w internecie i jest ich tyle że sam nie wiem gdzie kupić te meble. I dodatki też bym do niego fajne potrzebował.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: wąż »

ja jeszcze mam dodatkowo centrumnawadniania/com dzięki temu nie musze ręcznie podlewać a wszystko się zrobi za mnie...

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Żeby stworzyć akieś ciekawe miejsce w naszym ogrodzie to przydały by się jakieś fajne meble ogrodowe. Szukam dla siebie czegoś wygodnego i stylowego i wstępnie tutaj sfmeble/pl/c/meble-ogrodowe udało mi się znaleźć kilka ciekawych pozycji.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: zuzula12 »

Często robie zakupy przez internet, ponieważ jest to dla mnie wygodniejszy sposób i pozwala mi oszczędzić sporo czasu. Ostatnio zamawiałem meblem ze strony mebel4u/pl/jadalnia i jestem bardzo zadowolony, oferta bardzo rozbudowana, jest w czym wybierać i mają rozsądne ceny.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Grazka123 »

Posadź drzewa z tą firmą posadzimy/pl . DOłacz się do akcji tak jak ja, wystarczyło się zarejestrować na ich stronie i przelać pieniądze. Nie musi to być dużo każda kwota się liczy, przelejesz 10 złoty to świetnie, dzięki tobie posadzimy jedno drzewo. Pomyśl jak dużo można zdziałać, powiedz o tej stronie swoim znajomym może oni się też dołączą, podaj dalej.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Bakeneko »

Fajnie też sobie kupić grill gazowy koler/pl Wg mnie najlepsza jakość i super ceny a do tego solidne produkty :) No i zdrowsze jedzenie jak z gazowego.

ODPOWIEDZ