majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Bez względu na to jaki nie był by to ogród, to należy zadbać o niego w późniejszym czasie. Na pewno przyda się do tego jakaś dobra kosiarka. Na chwile obecną wybór jest bardzo duży dlatego ostateczna decyzja może być dosyć trudna. Na pewno w ostatecznej decyzji może pomóc Ci taki ranking poprostubudownictwo/pl/kosiarki-elektryczne-ranking/ .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: milka »

Ja dzisiaj znalazłam świetne balustrady zewnętrzne łódź i zastanawiam się właśnie nad zamówieniem tych balustrad do naszego nowego domu. Mamy dwa balkony na górze i jeden taras. Na tarasie też chcę mieć częściowo balustrady i zejście na ogród :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Bakeneko »

ja jeszcze do ogrodu sobie sprawiłam centrum do nawadniaia :) Całkiem fajna opcja i do tego w dobrej cenie, kupiłam taki produkt na centrumnawadniania/com/242-gotowe-zestawy-nawadniania

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Juz nie mogę się doczekać tego co stworzę we własnym ogrodzie. Zawsze chciałam stworzyć miejsce w którym bede mogła odpoczać i się zrelaksować. Trochę nie wiedziałam od czego zacząć, ale zamówiłam co nie co tutaj podkarpackiesady/pl/75-cisy , wasze ogrody jak wyglądają?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mojra »

A co z meblami w ogrodzie? Warto się nad tym zastanowic i rozejrzec. Jak coś, to ja ze swojej strony moge wam polecić ofertę botanic/com/pl/ gdzie znajdziecie wysokiej jakości hustawki ogrodowe. Taka huśtawka z pewnością posłuży wam przez bardzo długie lata.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: czoko752 »

Mój ogród projektował mi znajomy który się na tym dobrze zna więc wyszło stylowo i nowocześnie. Ale muszę stół wymienić na inny bo ten który mam mi się nie podoba. Tutaj gardenspace/pl/stol-ogrodowy-drewniany mam na oku piękny drewniany i będzie dużo lepszy do aranżacji.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: bonyard »

My akurat z projektanta nie korzystaliśmy, wszystko robimy samodzielnie i jestem zadowolona z efektu. Na agadarek/com/zwir-lodz-lask-kamienie-ogrodowe/ znaleźliśmy ofertę składu kruszyw w Łasku, gdzie zakupiliśmy piękne otoczaki oraz grys , które wykorzystaliśmy do upiększenia ogrodu

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: pośrednik »

"Ja swój ogród urządzam wg własnego pomysłu. Szukając różnych propozycji trafiłem na taką tu ofertę ecomobilehome/pl/realizacje/

Domki mobilne całoroczne. Bardzo spodobała mi się ta oferta. Domek można postawić w dowolnym miejscu. Jest wyposażony. I nie będę musiał szukać ekipy budowlanej, materiałów a też samodzielnie go wyposażać. Dla mnie to super propozycja.
"

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Juz od dłuższego czasu zastanawiałam sie nad stworzeniem ogrodu, chociaż bałam się że nie bede potrafiła pielegnować roślin. Powoli coś zaczynam tworzyć i stopniowo zamawiam rośliny z podkarpackiesady/pl/pl/c/Nasiona-warzyw/123 , mają tam spory wybór.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: zuzula12 »

"Sami projektowaliście swój ogród czy korzystaliście z pomocy projektanta?



panele słoneczne Kraków
"

ODPOWIEDZ