Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Betka89 »

Chcąc mieć przytulny ogród, w którym miło będzie się spędzało ciepłe dni warto rozważyć baseny ogrodowe - dobrebaseny/pl/BASENY-OGRODOWE-c236 Taki basen w upalne dni zapewni odpowiedni komfort oraz ulgę. U nas właśnie basen był jednym z głównych elmentów, jakich nam w ogrodzie brakowało. NA przyszły rok na pewno tego błędu nie popełnimy, tym bardziej, że obecnie są spore promocje na baseny.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: majsterka »

Meble z technorattanu są ostatnio w modzie. W większym ogrodzie warto też postawić jakąś ławkę, z w miarę wytrzymałego drewna, o wysokiej gęstości, np. z drewna olchowego, jak te ławki parkowe edinos/pl/lawki-parkowe - są komfortowe, a użyte materiały i wykonanie bez zarzutu.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: czoko752 »

Ja mój ogród projektowałem sam, stworzyłem w nim nowoczesną aranżację, jestem ogólnie zadowolony z całości. Zamówiłem też taki gardenspace/pl/hustawka-w-ogrodzie fotel który od zawsze chciałem mieć i to on jest tutaj największym miłym zaskoczeniem bo jest bardzo wygodny.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Domis3223 »

Ja byłam swoim własnym projektantem ogrodu, a że to bardzo lubię, poświeciłam dużo czasu, bo i mój ogród nie należy do małych. Wykorzystałam w nim dużo kamienia naturalnego, do wykonania różnych elementów ozdobnych, takich jak oczko wodne, fontanna czy mini wodospad. Przy ścieżkach, które są wytyczone, z płytki kamienne jest oświetlenie i ozdobne donice z kamienia do kwiatów sezonowych.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mojra »

Też zastanawiam się nad takim projektem ogrodu. Chciałabym ująć w nim również basen razem z zadaszenie basenu Wiecie do kogo powinnam się udać, z jakich usług skorzystać?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: emiliakozak »

A może zamiast tradycyjnego ogrodu warto sobie stworzyć ogród w lesie ? Takie rozwiązania są bardzo popularne, a metody na stworzenie takiego miejsca są dwa. Pierwszym z nich jest wykorzystanie drzew, które pokrywają już teren, na którym zamierzamy wykonać ogród. Drugi rodzaj leśnych, naturalnych ogrodów dotyczy wykonywania nasadzeń drzew wraz z projektowaniem dolnego poziomu roślinności. Myślę, że warto dokładnie zastanowić się nad możliwościami oraz tym czy dysponujecie odpowiednią ilością miejsca.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: sokol »

Moim zdaniem największa frajda jest z projektowania ogrodu na własną rękę. Oczywiście jeśli nie mamy wiele pomysłów to możemy wesprzeć się wiedzą z internetu. Sklep internetowy Ogrodolandia prowadzi bardzo ciekawego bloga, można tam znaleźć artykuły na przykład o meblach ogrodowych: ogrodolandia/pl/jak-urzadzic-wygodny-taras . Polecam lekturę.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: matys »

A wiecie, że ja to mam plan na ogród? Tylko muszę się dowiedzieć ile kosztuje basen w domu - Hydropool dokładniej. Firma jest znana w mojej rodzinie i dlatego nie wyobrażam sobie, żebym ja mogła po prostu na coś innego się zdecydować. Tylko, że ta osoba, co robiła sobie minispa, niestety nie pamięta już cennika. Masakra.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: wloczykijka »

Tutaj http://gardenwizja.pl/oferta/ za niewielkie pieniądze znajdziecie doświadczonych fachowców, który skutecznie zaprojektują i wykonają Wasz ogród. Miałem z tym problem, dlatego znajoma zaproponowała mi właśnie tę firmę. Sprawdzili się jak znalazł. Teraz cieszę się pięknym i bujnym ogrodem.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: morowiec »

Kiedy trafiasz na dobrego projektanta wnętrz nie narzuca Ci on swojej opinii, ale akceptuje Twoje potrzeby. Ja nie wyobrażam sobie pracować z kimś , kto nie respektuje moich uwag. Jeśli ktoś szuka fajnych aranżacji i pomocy w urządzaniu wnętrza to jak najbardziej polecam firme architektwnetrz/com/pl

ODPOWIEDZ