pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: pośrednik »

Jeśli będziecie szukać książeczek dla dzieci w wieku 9-12 lat to zobaczcie tu bee/pl/13563-ksiazki-dla-dzieci-w-wieku-9-12-lat Tu jest bardzo duży wybor książek o różnych tematach. Moja córka uwielbia serię - Dziennik cwaniaczka. Warto sprawdzić tę ofertę - ceny są promocyjne.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: czoko752 »

Trzeba przyznać, że nauczyciele muszę się stale kształcić. Ważne jest to, aby zawsze posiadali odpowiednią wiedzę, którą stale trzeba poszerzać. Co chwilę pojawiają się różne wymogi ze strony szkół, jak i samego ministerstwa, a nie zawsze szkolenia oferowane przez szkołę można szybko zrealizować. Na szczęście są przeróżne szkolenia dla nauczycieli i pracowników oświaty, które można zrobić prywatnie. Warto wejść na stronę ecrklex/pl/ , aby zerknąć na dostępne tam informacje. Myślę, że szkolenia są ważne.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobra jest też jednak godzina kodowania gra

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem szkoleń laboratoryjnych, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - projektinformacja/pl/edukacja-i-nauka/szkolenia-laboratoryjne/ . W artykule dowiecie się jak wyglądają takie szkolenia i o czym warto pamiętać.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: mojra »

Ja zamierzam podjąć naukę w szkole policealnej dla dorosłych, więc jeszcze nie wiem jak to dokładnie będzie wyglądać. Natomiast jestem dobrej myśli, bo o szkoly-medyczne.eu/ i ich kierunkach medycznych słyszałam same dobre opinie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja ostatnio znalazłam bardzo dobre ubezpieczenie dla swojego dziecka w tuz/pl/produkty/ubezpieczenie-szkolne-nnw-dla-dziecka-ucznia-i-studenta/ . Szczerze mówiąc jak dla mnie oferta tej firmy jest jednak najkorzystniejsza

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: bajobaj »

U nas to troszkę inaczej chyba będzie jednak wyglądać, bo będę potrzebowała pomocy i diagnozy. Ja to sobie myślę, że na pewno tutaj asysta.org/20,0,diagnoza.html musze zerknąć, by na pewno przekonać się o trafności diagnozy mojego syna. Asperger jest łagodniejszy od autyzmu, ale i tak będzie nam niełatwo. Mam nadzieję, że uda mi się to jakoś wszystko przygotować i powiązać.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: Pono »

Myślę, że z diagnoza możesz porozmawiać w prywatnym przedszkolu czy przyjmą Twoje dziecko, czy maja nauczycieli przygotowanych do pracy z takimi dziećmi. W Krakowie znam dobre przedszkole, które bardzo dba o rozwój swoich podopiecznych. To jest przedszkole Przedszkolaki z naszej paki https://przedszkolakiznaszejpaki.pl

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: milka »

Artykuły szkolne bez problemu znajdziesz tutaj https://kapitanbiuro.pl/artykuly-szkolne/ Wybór jest bardzo duży a ceny przystępne. Ja praktycznie wszystko do szkoły zamawiam online. Bardziej się opłaca.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: mojra »

Ze swojej strony polecam również tą https://www.gsp-lingwista.eu/strona-glowna/ szkołę podstawową w Gdańsku. Wasze dzieci będa mogly tutaj liczyć na nauczanie na bardzo wysokim poziomie. Nauczyciele są bardzo mili i pełni empatii.

ODPOWIEDZ